Зоркая Зорро• сегодня в 14:36
Чи купували б зараз квартиру на таких умовах?
Ужгород. 42 квадрати - 48 тисяч (етап будівництва до І кварталу 2028). 50 % - перший внесок, решта - щоквартально. Питання от в чому: ці кошти з продажу спадщини і хотілося б їх не профукати. Але, зп в нас невисокі, додаткових доходів немає, а через 1,5 року ще потрібно буде на ремонт. Що думаєте?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Купувати як є
Не купляти нічого, хай лежать
Вкласти ще кудись (куди саме)
Лика-прилипка• сегодня в 14:42
Я бы не брала. Тем более, и в самом Ужгороде и в окрестностях прилетать начало. Т.е. оказалось, что особой защиты или о чем там говорили, и нет. Просто ранее город никому не нужен был. А сейчас непонятно как и что будет
Кстати, смотрите тоже где брать. Если район Бабяка около Новой Линии, где Калуш рекламирует, там болото было. Могут быть моменты с самыми домами. Но никто же об этом не скажет. И несколько таких точек по городу и рядом. Поэтому если решите брать, хорошо сориентируйтесь на местности
Рубаю олівлє• сегодня в 14:39
Здається, що питання має бути в іншому - для чого вам ця квартира- жити, здавати?
Ви з Ужгорода?
Зоркая Зорро
• сегодня в 14:39
Ответ дляРубаю олівлє
Ви з Ужгорода?
спочатку здавати, потім - дітям
Санька-4b93• сегодня в 14:39
Ответ дляРубаю олівлє
Ви з Ужгорода?
И сколько денег есть сейчас, и сколько платить до окончания стройки и введения в эксплуатацию? Ну, и какие доходы, конечно же
Рубаю олівлє• сегодня в 14:42
Ответ дляЗоркая Зорро
спочатку здавати, потім - дітям
Кому здавати? За два- три роки квартири в Ужгороді вже не винайматимуть.
Хто хотів і міг, то вже давно переїхав. Ужгородське будівництво перетвориться у велику мильну кульку вже дуже скоро
Пацака-задирака• сегодня в 14:41
У мене в Києві ’новобудова’ 2000 року, наді мною квартира до сих пір без ремонту стоїть, на ремонт грошей нема, а продати - жаба давить.
Ниф_ниф• сегодня в 14:42
Не профукати - це як раз інвестувати.
Якщо будуть лежати, то ви їх просто проїсте.
Але якщо і грошей на ремонт немає, то смислу немає.
Я отримала однокімнатну квартиру.
Доклала свої збереження ( 14 000 доларів) і купила собі двушку.
Поступово почала робити ремонт, але не закінчила через війну.
Зараз я закордоном, а квартиру здаю за 13500 грн.
Небагато, але краще ніж нічого.
Причому здаю фактично всі 4 роки війни.
Лише перші місяці пустила безкоштовно пожити людей, але потім вони поїхали.
Я отримала однокімнатну квартиру.
Небагато, але краще ніж нічого.
Причому здаю фактично всі 4 роки війни.
Баба_Воля• сегодня в 14:42
Ответ дляЗоркая Зорро
спочатку здавати, потім - дітям
Я бы в таком случае вторичку брала уже готовую. Сама в процессе ремонта - цены с прошлого года выросли колоссально.
Меня радует только то, что уже почти все сделано.
В этом году я бы даже не начинала
Зоркая Зорро
• сегодня в 14:42
Ответ дляРубаю олівлє
Ви з Ужгорода?
з Ужгорода
Пацака-задирака• сегодня в 14:42
Ответ дляЗоркая Зорро
спочатку здавати, потім - дітям
Щоб здавати потрібен ремонт, а у вас фінансів нема
Зоркая Зорро
• сегодня в 14:44
Ответ дляРубаю олівлє
ну чого...завжди є студенти і люди, яким потрібно житло
Дуб береза• сегодня в 14:45
Якщо у вас вже є кошти на квартиру, то беріть. Потім зможете продати в разі чого. Готова точно буде дорожча. Я купила місяць тому в сусідній від вас області, але мені трохи не вистачало, взяла на решту суми розтермінування. Здача в кінці 2028 року. Забудовник вже підняв ціни на 50 баксів на метрі.
Зоркая Зорро
• сегодня в 14:47
Ответ дляНиф_ниф
Не профукати - це як раз інвестувати.
Я отримала однокімнатну квартиру.
Небагато, але краще ніж нічого.
Причому здаю фактично всі 4 роки війни.
Я отримала однокімнатну квартиру.
Небагато, але краще ніж нічого.
Причому здаю фактично всі 4 роки війни.
згодна з вами, але і ремонт потрібний не раніше ніж через 1,5 роки. А якщо просто в готівці тримати, то вона знецінюється, теж сенсу як такого не бачу
Рубаю олівлє• сегодня в 14:49
Ответ дляЗоркая Зорро
Купуйте. І відкладайте зі своїх невеликих зарплат кошти на ремонт. І моліться, щоб забудовник взагалі добудував об´єкт, не кажучи вже про встановлені терміни)
Зоркая Зорро
• сегодня в 14:48
Ответ дляНиф_ниф
Не профукати - це як раз інвестувати.
Я отримала однокімнатну квартиру.
Небагато, але краще ніж нічого.
Причому здаю фактично всі 4 роки війни.
Я отримала однокімнатну квартиру.
Небагато, але краще ніж нічого.
Причому здаю фактично всі 4 роки війни.
І рахуйте, що якраз свої 14 тисяч вже відбили
Зоркая Зорро
• сегодня в 14:49
Ответ дляБаба_Воля
В этом году я бы даже не начинала
думала про це, але як би зі старими крмунікаціями далі ще дорожче не вийшло
Зоркая Зорро
• сегодня в 14:51
Ответ дляЛика-прилипка
та відверто кажучи, дивлюсь оголошення і вибрати практично немає з чого, а ціни космос. А баб´яка якраз активно забудовують
Дуб береза• сегодня в 14:51
Ответ дляЗоркая Зорро
Ви туди вгахаєте більше ніж в новобудову щоб нормально потім в оренду здавати. Доречі, яке опалення передбачається?
Баба_Воля• сегодня в 14:51
Ответ дляЗоркая Зорро
Не выйдет, если вы все под 0 валять не будете.
Вы просто не в теме ремонтов на сегодняшний день. Иначе у вас бы и вопрос такой не возник. Вам уже сегодня ремонт в еще одну цену квартиры выйдет. А через 1,5 года - вообще непонятно во сколько
Зоркая Зорро
• сегодня в 14:52
Ответ дляПацака-задирака
так, але й будівництво буде практично 2 роки
Баба_Воля• сегодня в 14:54
Ответ дляРубаю олівлє
Мои родители в 2020 году купили новострой почти готовый, который должен был сдаться во 2м квартале 2021 года. Они туда даже дизайнера приглашали)
Ну на сегодняшний день он еще не сдан. Лучше бы вторичку взяли... уже 5 лет бы сдавали...
ПрипоРошенная• сегодня в 14:54
Ответ дляЗоркая Зорро
Ремонт такої квадратури вийде десь-32 тис, якщо встигнете назбирати, - то збирайте. Ні-то кожного місяця після здачі дома готуйтеся оплачувати прибудинкову, опалення в тд. В новобудовах це дороге задоволення.
Зоркая Зорро
• сегодня в 14:54
Ответ дляДуб береза
теж бачу як через певний період ціни постійно ростуть (будматеріали також), тож також схиляюсь до думки, що дешевше точно не буде, а в разі чого - продасться
Зоркая Зорро
• сегодня в 14:55
Ответ дляДуб береза
пишуть що газове
Баба_Воля• сегодня в 14:56
Ответ дляЗоркая Зорро
Вы понимаете, что в нежилом состоянии оно может быть нафиг никому не нужно?
Дуб береза• сегодня в 14:58
Ответ дляПрипоРошенная
Не буде це мені стільки коштувати. Електромонтажні роботи і опалення зробить чоловік, бо це його робота. А це -одне з найдорожчого. Вся декоративка - це вже залежить від матеріалів. На малій квадратурі ремонт і швидше і легше робиться. Ми робили ремонт в 120 квадратах і у нас стільки він не потягнув, як ви пишите
Ниф_ниф• сегодня в 15:02
Ответ дляЗоркая Зорро
Відбила більшу частину тих грошей.
Але десь 9000 баксів я ще витратила на ремонт і меблі.
В мене 53 м.
Але це в мене вторинний ринок, тому сюди ввійшла нова проводка повністю, стіни і шпалери у всій квартирі, стеля, підлога ламінат і плитка з підігрівом і всі нові меблі в обох кімнатах + кухня.
В мене 53 м.
Зоркая Зорро
• сегодня в 14:58
Ответ дляБаба_Воля
шкода, що так. Теж переживаю за це, але як наперед знати, тут або або. В моєї знайомої протилежний досвід: взяла вторинку, то труби міняти, то дах протік, то ще щось зламалось. Здає недорого, і не знаю чи з тої оренди їй щось лишається
Дуб береза• сегодня в 14:59
Ответ дляЗоркая Зорро
пишуть що газове
Індивідуальне - це бомба. Значить поверховість нормальна. Я теж взяла з індивідуальним