Щедрик ведрик• вчера в 18:28
Дівчата дайте перевірений рецепт філе в соусі теріякі
Рецептів багато, а філе в мене одне , і двоє голодних дітей, тож не хочеться спортити
Напишіть перевірений рецепт
Баба Йога• вчера в 18:30
я просто режу на кусочки, специи и обжариваю на сковороде, потом добавляю соус и еще немного тушу и все. Мне хорошо заходит с рисовой лапшой.
а, сверху еще кунжутом посыпаю
Щедрик ведрик
• вчера в 18:31
Ответ дляКіна не буде
Соль, перец, чеснок, паприка, соевый, терияки
І соєвий треба?
Самохвалова• вчера в 18:39
Ответ дляКіна не буде
Так теріякі це ж і є соєвий
Мона_Лиса• вчера в 18:37
Ответ дляЩедрик ведрик
І соєвий треба?
Я додаю і сєвий і теріякі, або один теріякі. Або обсмажую філе і потім додаю соус і трішки з ним ще тримаю, або філе ріжу і мариную в соусі , а потім смажу . Ще часник додаю , папріку під настрій ,
Мона_Лиса• вчера в 18:37
Ответ дляСамохвалова
Так теріякі це ж і є соєвий
Не зовсім. Теріякі солодкий
Самохвалова• вчера в 18:42
Ответ дляМона_Лиса
Не зовсім. Теріякі солодкий
Що не зовсім? Теріякі це соєвий соус, з додаванням інших спецій, меду тощо. Але він соєвий. І додавати до теріякі соєвий, ну таке, масло масляне. Але хай смакує на здоров´я!
Мона_Лиса• вчера в 18:51
Ответ дляСамохвалова
Ну так . Згодна але я більш люблю теріякі , а чоловіку він засолодкий, тому або змішую і те і те, якщо меду нема
, або додаю мед ..
Варена цибуля• вчера в 19:11
Ответ дляСамохвалова
У каждого ингридиента свои вкусы.Они друг друга дополняют.Где ж там ’ну таке,масло масляне’?
Варена цибуля• вчера в 19:12
Ответ дляМона_Лиса
, або додаю мед ..
Сами себе противоречете.Згодна,но все-равно делаете.
Кіна не буде• вчера в 19:19
Ответ дляСамохвалова
Так теріякі це ж і є соєвий
Ні. Є солодкий теріякі