Anastasiia-9046• 21 мая в 04:04
Прочитала свою стару тему за 23 рік і думаю яка я тоді адекватна ще була
Питала, чому я чоловікам не подобаюсь і тд. Зараз просто постаріла за два роки і вже кукухою поїхала.
Сегодня не целуюсь• 21 мая в 04:05
круто, Вы еще в 2023 были адекватной, завидую! Я после ковида уже кукухой поехала
Ответ дляСегодня не целуюсь
Тоді ще відносно молодою була і був запас сил, надії на краще і впевненість у собі була. А так ковід теж мене потріпав, бо випустилася у 20 році з університету якраз
Ответ дляСегодня сержусь
Или просто старт шизофрении
У шизи інші симптоми
Форс мажор• 21 мая в 07:05
Так,голова це серйозно.Треба лікувати.Та здоровʼя це саме головне.Дякувати Богу в мене подруга невролог,просто спасіння ,буває, для нормального функціонування розумової активності і ментальної сфери.
Залетна Я тут• 21 мая в 07:42
Настя, ваша проблема в тому, що ви питаєте порад, але їх не слухаєте і за цей час нічого не зробили, щоб було краще.
Тому що нити простіше.
А за ці кілька років могли б вже нормальною стати і життя налагодити.
Це як я відкладала вивчення англійської, тому що вважала себе старою в 48 років і грошей було жалко, вірніше вважала, що їх немає.
Але син сказав одну річ ’Поки ти відкладаєш - могла б вже вивчити за цей час’. Задумалась. І почала щось робити. За 4 місяці + рівень, при чому не на папері. І гроші знайшлись, незважаючи на те, що одночасно тато потрапив в онко.
Вчу мову знаходячись з ним в лікарні. Вже на роботі застосовую. Зарплату за цей час підвищили. Так мені 49 вже. А вам всього 28-29.
Тому що нити простіше.
Ответ дляВесела бджілка
Боюсь представить, что вы после 40-ка скажете
Сподіваюся, що не доживу