Ондатрова шуба• 21 мая в 18:30

Ненавиджу своїх співробітників

саме з мого відділу
таких г...нів ще треба пошукати
Ду да ду да ду• 21 мая в 18:30
Вовкулаки! Прищелиги!!

175см55кг19лет (она)• 21 мая в 18:31
У меня такие же. 7 морд в кабинете и все с придурью.
Дама_с_караваем• 21 мая в 18:31
Заставляличка• 21 мая в 18:32
Козлы! И ведь не понимают, суки, какой святой человек рядом с ними, как им повезло.
Деловитая• 21 мая в 18:33
Мои хуже, поверьте. Тоже ненавижу
автор Ондатрова шуба • 21 мая в 18:37
ну що ж. у всього є карма. особливо в таких мелкописечних, які лише доводячи когось до сліз відчувають свою силу
Дівчина Гілмор• 21 мая в 18:43
Ответ дляОндатрова шуба
А ви мазохістка, знайшли де підтримку шукати. Тут вам ще насиплють😄😄

бЭйбА• 21 мая в 18:45
Ответ дляЗаставляличка
Нужно его на мощщи разобрать.
Пожмаковна• 21 мая в 18:53
Шукайте роботу в Хоум офісі- стільки нервів зберігається.
Я такая - жду трамвая• 21 мая в 19:01
Ответ дляДівчина Гілмор
О да, тут психологи на минималках сидят, попробуй пожаловаться. В лучше случае покритикують, или ещё лучше поиздеваються. Уже сложилось мнение, что сюда заходит большинство поднять самооценку таким образом.
автор Ондатрова шуба • 21 мая в 19:13
Ответ дляДівчина Гілмор
та після роботи тут вже нічим не достануть
Кіма кепка• 21 мая в 19:13
Все в вашем отделе плохие, кроме вас. Точно дело не в вас?
автор Ондатрова шуба • 21 мая в 19:13
Ответ дляПожмаковна
дистанційно? та хіба це оберігає від робочих контактів?
автор Ондатрова шуба • 21 мая в 19:17
Ответ дляКіма кепка
не зовсім так. я не говорила, що вони погані. я говорила, що вони г..ни. поступають погано. от просто головна ціль роботи - вказати, хто де що зробив не так.
і так. я так не роблю. все, що не так. я або виправляю мовчки, або пишу в лічку. а не по любому чіху бігаю по каналам розказуючи, що не так хтось там зробив

тобто я таки не вписуюсь в робочий тренд всіх шеймити. так що може справа і в мені. але мені не буде від того краще, якщо я теж буду всіх виставляти дураками
маска Ілона• 21 мая в 19:17
Як туди така квітка потрапила?
автор Ондатрова шуба • 21 мая в 19:23
Ответ длямаска Ілона
Як туди така квітка потрапила?
я розумна. співбесіда, великий досвід роботи і таке інше
В рот не ложи• 21 мая в 19:28
Ответ дляОндатрова шуба

Є можливість знайти іншу роботу? Бо цей колектив явно не ваш, ви так себе доведете. Є більш нормальні колективи, так всюди свої приколи, але те, що ви описуєте для мене теж було б неприйнятно.
автор Ондатрова шуба • 21 мая в 19:30
Ответ дляВ рот не ложи

Так, планую звідси піти. але тут платять непогану зп.
І для мене таки складно щось міняти
В рот не ложи• 21 мая в 19:31
Ответ дляОндатрова шуба

І для мене таки складно щось міняти
Розумію. Але тут або забити і робити як всі або у вас дах поступово поїде в такій атмосфері, вас буде теліпати від думки,що потрібно на роботу.

Кофр для ноги• 21 мая в 19:35
- Как правильно писать, далба.бы, или долбо.бы?
- Пиши, дорогие коллеги.))

Но мой отдел хороший, хоть и каждая, включая меня со своими тараканами. А вот другие отделы...
Кофр для ноги• 21 мая в 20:07
Ответ дляОндатрова шуба

Ну так это любимое занятие многих, макнуть кого-то носом. Скажите в следующий раз, что у вас слишком много работы, чтобы обсуждать их ошибки и бегать на них жаловаться, поэтому их ошибки вы исправляете молча и не обсуждаете, а у них слишком много свободного времени, чтобы отслеживать ошибки других и без конца их обмусоливать, их бы энергию, да к работе. После чего забейте, пусть говорят, что хотят.