Мамаша в бигудях• 22 мая в 16:44

Иногда я вспоминаю эпизоды из своего детства еще в садике

Это было так необычно.. был другой мир, свобода, так хорошо.. Как будто все это умерло(
Завжди мало• 22 мая в 17:28
Я тоже садик помню, это нормально

Пишна молодиця• 22 мая в 17:52
Ответ дляВ кого тако було
Годували всіх плюс-міеус однаково в державних садках. Ви пишете про випічку, але ж були ще й каші (перловка і манка ), смажена риба (це взагалі ), якісь котлети, супи, ікра з буряка і т.д. Не уявляю, яка дитина може все це любити, хіба що така, яку вдома не годували нормально.
ви екстраполюєте свої харчові фобії на все і всіх загалом, а дитсадки були доволі різноманітні (санаторного типу, відомчі, у нас був особливий за етнічною ознакою), як і меню в них, як і особисті смаки дитсадівців, не бачу причин демонізувати каші, якщо вони дбайливо приготовані, манна каша може бути ніжна, як крем, а перловку нам і разу не давали, часто на обід були смачнющі вареники з начинкою зі смаженого м´яса, всі їх дуже любили
В кого тако було• 22 мая в 17:53
Ответ дляПишна молодиця
Дбайливо приготовані))) не треба романтизувати робітників харчоблоків) яке там дбайливо приготували з того, що не встиглити вкрасти...
Пишна молодиця• 22 мая в 18:00
Ответ дляВ кого тако було
до лихих, недобрих з дітьми людей я би не верталася щодня, вже бувши школяркою, пам´ятаю їх і досі
Доль Чекомбана• 22 мая в 18:06
Я только ужасы помню из садика, как есть заставляли и спать днем, молоко с пенкой,дети дрались за перепутанные пижамы, воспиталки ругались и пугали детей, однажды одного непослушного мальчика, увели из группы приговаривая, что ведут в прачечную и там в большом барабане прокрутят, а потом соберут косточки и в посылке отправят родителям ( мальчик с бабушкой жил, родители на Северах на заработках были). Мальчик орал как резаный, а они его волокли вдвоем. Этот ужас меня преследовал до школы, так как больше мальчик в группе не появился, может в другую группу перевели, но я искренне верила, что его убили. Советские садики это жесть. Поэтому, когда мама родила младшего брата и забрала меня из садика, я была счастлива.