Олександра-Ольга• Изменено вчера в 08:09

Окуляри, висока міопія, питання

Потребую поради. Замовила нові окуляри, близькозорість лінзи -9.5 діоптрій. Лінзи дорогі, екстрапотоншені, 3500грн одна, ввртість з роботою та оправою 9000. Бачу в окулярах добре, сидять на обличчі зручно. Але, !!! якщо подивитися на моє обличчя, то окуляри зменшують частину обличчя за ними. Виходить як розрізане на 3 частини обличчя, частина за окулярами менша, очі менші. Чоловік каже ’як в батискафі’.
Це проблема саме лінзи, чи всі окуляри з такими діоптріями будуть спотворювати обличчя?
Раніше були трохи слабші лінзи, такого ніколи не було.
Річ дорога, а я не можу в них з´явитися на вулиці чи роботі. Звичайно, піду в оптику, але маю знати, це так з усіма лінзами буде, чи хай міняють на нормальні.
Творог для розжига• вчера в 08:13
Все норм. Так і повинно бути. На менших діоптріях це просто менш помітно

Дідова баба• вчера в 08:14
Дорогі? Зробіть краще корекцію зору
Я шалунья• вчера в 08:14
У меня-8, тоже линзы покупаю дорогие, но это нормально что глаза за стеклами при близорукости визуально меньше, при дальнезоркости больше. Вы как в первый раз очки одели...
Творог для розжига• вчера в 08:16
Те що такого не було, то ви просто не помічали. В мене -2,і я це бачу 46 років. Лінзи в мене такі самі як у вас За все життя було безліч різних.
В дочки -3,теж помітно.В племінника -8,дуже помітно.
автор Олександра-Ольга • вчера в 08:28
Ответ дляТворог для розжига
Дякую за відповідь
Снідаю авокадо• вчера в 08:37
Це не лінзи не дорогі.Але і в дорогих таке саме.
Хтомолодець? Я!• вчера в 09:31
Да, даже ультратонкие линзы больших диоптрий будут давать искажение.
Попробуйте может контактные линзы?

автор Олександра-Ольга • вчера в 09:52
Ответ дляХтомолодець? Я!
Попробуйте может контактные линзы?
Хожу в контактних з 2005року, дома знімаю їх (дуже сверблять, набрякають очі) і вдягаю окуляри. Перепробувада всі види лінз практично, ношу день- ніч аір оптикс. На роботі, якщо потрібно дивитися доповідь (збори, зал) то ще надягаю інші окуляри. Їх також оновила, але там - 2.5 і нічого вони не спотворюють. Думала, що зможу інколи вдягати окуляри і на роботу, але ... Засмутило, що в оптиці не сказали про таке, все акцентували на тому, що збоку буде видна лінза, що треба вибирати тонкі, хоча збоку товщина скла мене зовсім не чіпляє. Знала- взяла б лінзи не по 3500, а по 2500 там якісь були.
Хтомолодець? Я!• вчера в 09:55
Ответ дляОлександра-Ольга
Шкода, що з контактними так( а щодо сумнівів про лінзи, то в більш товстих і дешевших, викривлення було б ще більше( тобто вас не надурили
автор Олександра-Ольга • вчера в 09:57
Ответ дляХтомолодець? Я!
Дякую за відповідь
Помидорина• вчера в 10:28
Ответ дляОлександра-Ольга
Аби взяли не ультра тонку лінзу- викривлення було б ще більшим . Так завжди . Чим більший мінус -тим помітніше і з цим нічого не вдіяти
Ганцю в кєдах• вчера в 10:47
Ответ дляПомидорина
+ вага лінз була б більша, а це чуттєво для окулярів (для перенісся, завушників), від важчих окулярів може боліти голова
автор Олександра-Ольга • вчера в 11:40
Ответ дляПомидорина
Дякую
ОливьЕЖечка• вчера в 13:45
Естественно, любая минусовая линза, с любой диоптрией, будет визуально уменьшать лицо за ней. А у Вас еще и минус большой, поэтому, конечно, заметнее.