Шальная коклетка• 2 часа назад
Подруги. Жіноча дружба.
Якось так сумно на душі. Тільки не пишіть, що пора дорослішати. Бо хіба не буває дружби між людьми в любому віці?
Була пара подруг з дитинства, і пара з універу.
Ті що з універу з прифронтового міста, а я ж виїхала. Ну +- спілкувались, банально звелось на "як ви", ініціатива у 80% випадків була моя. Ну а коли я відмовилась, щоб до мене їхали вони у відпустку, бо на літо маю свої плани, і в цьому місті де я зараз не буду, повернусь знов осінню аж якраз на навчання дітей. То все, і дружба замовкла.
А ті дівчата, що з дитинства, то якось стає все менше про що говорити. Спілкування зводиться ото згадати сусідів, однокласників.
А я якась аж занадто чуттєва до цього. В мене ще й геть обмаль рідні, тому чужих людей ідеалізувала як своїх.
Не знаю, що хочу почути тут. Просто наболіло...
Шальная коклетка
• 2 часа назад
Ответ дляГлас_Народа
Для меня, Вы странная в том, что понимая как важны Ваши планы, не понимаете, как важны их. К чему это сожаление о старой дружбе? Она прошла и её не вернуть. В этом, Вы для меня странная.
Щось ви так закрутили, що збили мене)
Я вважаю, що у 40+ років мають бути на першому місці мої плани і плани моєї сім´ї. Якби дівчата приїхали на 2-7 днів, без проблем і ось зараз, до початку літа.
Ловлю капці• 2 часа назад
Вам нужны не друзья, а знакомые. Для меня тоже не подруга, к которой нельзя приезжать в гости. Я своих подруг у себя принимаю и к ним езжу
Глас_Народа• 2 часа назад
Ответ дляШальная коклетка
Щось ви так закрутили, що збили мене)
Тема про море)
Ловлю капці• 2 часа назад
Ответ дляШальная коклетка
І хіба з новими не те ж саме буде, виходить?
Тоді нащо це все. Підпускаєш людей, а потім викидати. Чи то я занадто ідеалізую дружбу?
С новыми не так будет, им не нужно у вас останавливаться, потому сможете дружить
Шальная коклетка
• 2 часа назад
Ответ дляЛовлю капці
Скажіть, а як ви зробите, якщо запланували на літо свої справи, поїздки, купили білети, забронювали готелі, а також відвідати батьків, а на місяць до вас їдуть подруги?
Чи хіба якщо я відмовилась, то тепер треба не спілкуватись зі мною, бо і правда нащо я тепер така, зі своїми планами. Так?
Коко Шанель• 2 часа назад
Ответ дляШальная коклетка
Щось ви так закрутили, що збили мене)
Зараз ви пишете якраз як підліток . В 40+ розумієш, що дружба важлива, друзі є важливою частиною вашого повсякденного життя. А дати/плани це все обговорюється і вирішується, щоб всім було зручно. Але головне знайти можливість провести разом час , якщо це справді друзі.
Ловлю капці• 2 часа назад
Ответ дляШальная коклетка
Я просто не верю, что вас в городе не будет 90 дней. Наверное и они подумали, что вы так специально сказали.
Я бы сказала, когда я смогу их принять и на сколько. Не на месяц, так 2 недели я точно смогла бы выделить
Либо, пригласила бы на бархатный сезон, если бы реально уезжала на 90 дней
Шальная коклетка
• 1 час назад
Ответ дляЛовлю капці
А чому не вірите? Я тільки до батьків своїх на місяць поїду, а то і більше. І ці всі речі я собі заздалегідь розпланувала якраз до вересня.
Пенек Возмездия• 1 час назад
Ответ дляШальная коклетка
Ой, ні-ні, якраз для мене друзі це не про театр і кіно. Я хожу сама і на концерти, в кіно, театр, і подорожую без проблем.
Для мене друзі це про щирість, поділитися чимось, попросити поради, якась підтримка (не грошова якщо що), зустрітись на свято, просто зустрітись і виговоритись одна одній.
Значить чат gpt,або сама з собою говорите
Володарка мрій• 1 час назад
Вам просто надо понять, что жизненные пути расходятся. Потому я уже давно такие понятия как дружба не употребляю. Приятельницы поболтать, выпить, погулять, может съездить куда - это да и приветствуется. Но никто никому душу не выворачивает и не терзается мыслями кто же в их общении главный инициатор. Не клеится? Следующая. Но заводить новых приятелей, даже для необременительного коктейля - проблема, и тут я вас понимаю.
Шальная коклетка
• 1 час назад
Ответ дляПенек Возмездия
Чат добре, сама з собою не хотілось би)
Шальная коклетка
• 1 час назад
Ответ дляВолодарка мрій
Згодна, що я напевно отам і застрягла, в своїх 23 роках десь.
Зайканалужайке• 1 час назад
давно вже пора зрозуміти, що дружба- це партнерство, яке потребує енергї, ресурсів, часу, грошей і т.д., засноване на спільних інтересах і цінностях, і інколи так, потребує чимось пожертвувати. А Вам хотілось би включати ’дружбу’ тоді, коли Вам це вигідно і треба, така собі ’ігра у одні ворота’. Ви не подруги, ви просто давні знайомі, все.
Паратруперсупер• 1 час назад
Ответ дляКоко Шанель
А дружба це коли всі підлаштовуються, чи тільки одна сторона?
Автор написала, що в неї були сові плани, якщо її подруги хотіли безкоштовно провести час на морі, то мали б вибрати час, який зручний власниці дому, де ті мали зупинитися. Тут або рибку зʼїсти, або…ну ви зрозуміли
Бешене сарі• 1 час назад
Ответ дляЛорка-хлорка
Так, у вас сильна прив´язаність. У меня таке саме. Я однокласницю не бачила вже 25 років, але досі вважаю її найкращою подругою і дуже сумно, що не спілкуємось. Мвбуть вона так не вважає.
А чому стільки років не бачилися?
Пенек Возмездия• 1 час назад
Ответ дляШальная коклетка
Щось ви так закрутили, що збили мене)
Все вже,час назад не повернути,тільки все йде вперед.В житті все потрібно берегти.
Ответ дляШальная коклетка
Не подпускать близко , не открывать душу , не делится болями
Пообщались весело на пикнике или в кафе , норм
А прям в семью вводить , считать близким человеком -облом потом может быть большой
Лорка-хлорка• 1 час назад
Ответ дляБешене сарі
А чому стільки років не бачилися?
Далеко живемо, розійшлися дороги.
Рогнеда Карповна• 1 час назад
Ответ дляШальная коклетка
То ж самое. Человек исчезает из поля зрения,из постоянных контактов и его нужно забыть и общаться с другими. У меня есть пара подруг, и кума. С кумой созвон раз в пару месяцев. С другими может раз в год. Этого достаточно в данный момент. Мы далеко друг от друга и сейчас мало что общего. Так, память о прошлом. Вот эти пару контактов я не хочу терять. Остальные ушли и это нормально.
Рогнеда Карповна• 1 час назад
Новых близких подруг не ищу. На работе куча народу, всегда есть с кем общаться. На тесные контакты надо время,у меня его очень мало.
Коко Шанель• 1 час назад
Ответ дляПаратруперсупер
В автора взагалі нема ніякої дружба. Дружба - коли раді один одному і планують спільний час
Паратруперсупер• 1 час назад
Ответ дляКоко Шанель
Спільний час зручний для всіх, автор досі вірить, що в них щира дружба, для її «подруг» вона як ресурс. Але це не означає, що всі такі, є гарні люблячі жінки, з якими комфортно дружити, які мають власну думку і бажання вкладатись в відносини
Коко Шанель• 1 час назад
Ответ дляПаратруперсупер
Звичайно, що час обговорюється
Бесконечность-не предел• 52 минуты назад
Так надо было спланировать какую то встречу и с друзьями В ТОМ ЧИсЛЕ, а то получается эта часть жизни без подпитки остается.
Ручки-Крючки• 47 минут назад
Ответ дляШальная коклетка
Напевно мені. Я вже так бачу. Тільки не можу зрозуміти чому. Сім´я є, робота є. За що я тримаюсь?
за теплые близкие отношения - которые нужны для
1 поддержания здоровой психики
2 ощущение счастья главным образом бывает когда есть близкие теплые отношения
3 общение - это тоже база для нормального человека.. обмен опытом, информацией и пр пр
1 поддержания здоровой психики
Бешене сарі• 21 минуту назад
Ответ дляЛорка-хлорка
Далеко живемо, розійшлися дороги.
У меня тоже есть подруга детства. В школе очень близко дружили, но потом как то разошлись дороги, мало общего. Я вышла замуж заграницу. Но, когда приезжала мы встречались. Хотя уже мало общего.