Шальная коклетка• сегодня в 18:03

Подруги. Жіноча дружба.

Якось так сумно на душі. Тільки не пишіть, що пора дорослішати. Бо хіба не буває дружби між людьми в любому віці?
Була пара подруг з дитинства, і пара з універу.
Ті що з універу з прифронтового міста, а я ж виїхала. Ну +- спілкувались, банально звелось на "як ви", ініціатива у 80% випадків була моя. Ну а коли я відмовилась, щоб до мене їхали вони у відпустку, бо на літо маю свої плани, і в цьому місті де я зараз не буду, повернусь знов осінню аж якраз на навчання дітей. То все, і дружба замовкла.
А ті дівчата, що з дитинства, то якось стає все менше про що говорити. Спілкування зводиться ото згадати сусідів, однокласників.
А я якась аж занадто чуттєва до цього. В мене ще й геть обмаль рідні, тому чужих людей ідеалізувала як своїх.
Не знаю, що хочу почути тут. Просто наболіло...
Ловлю капці• 1 час назад
Ответ дляШальная коклетка
А чому не вірите? Я тільки до батьків своїх на місяць поїду, а то і більше. І ці всі речі я собі заздалегідь розпланувала якраз до вересня.
Так а что мешает пригласить на 2 недели на бархатный сезон, если так?

автор Шальная коклетка • 1 час назад
Ответ дляЛовлю капці
А що заважає не ображатись, якщо в людини є свої плани на літо.
Ловлю капці• 52 минуты назад
Ответ дляШальная коклетка
Я же пишу про бархатный сезон - сентябрь, а не лето.Вы имеете полное право не принимать гостей у себя дома, если это вам доставляет неудобства. Вы не обязаны терпеть гостей и их детей. Это ваш дом.
Но и они имеют полное право после этого с вами не общаться