Прилипало• 25 мая в 21:41
Босоніжки дівчині 13-14р, які вашим подобаються?
Я не можу порадити доньці бо не розбираюсь.
ОбережнаЯ• 25 мая в 21:42
Ни-ка-кие! Уговорила купить спортивные, черные. Одела ровно пару раз. Кроксы, кроссовки, шлепки носит.
Качка в тапцях• 25 мая в 21:43
У мене сини.
Але маю похресницю, вже не носить сандалі. Кросівки сітка і лофери з дірками
Прилипало
• 25 мая в 21:45
Моїй не принципово. За модою не женеться. Але не хочу щоб ходила як бабка.
Белая и пушистая• 25 мая в 21:47
Ответ дляПрилипало
То хай сама і обере, що вважає не бабкиним
Синиця у спідниці• 25 мая в 21:47
Підемо в спорт магазин обере
Минулого року були якісь італійські, спортивні
Автопортрет нурофена• 25 мая в 21:53
У моей спортивные легкие год за годом разные, кроссы в жару не носит
Меня много• 25 мая в 21:59
Простые грубые типа Мартинсов, но легкие. Хорошо фиксируют, анатомическая стелька.
Или совсем тоненькие греческие, но это не на каждый день, более курортный вариант.
Гола з конопель• 25 мая в 22:09
Ответ дляПрилипало
Моя только кеды и кроссовки (
ПампушОК• 25 мая в 22:15
Якщо по бюджету норм можна розглянути UGG, NB чи Birkenstock. Дивіться, що більше підходить під стиль одягу
Не боюся осуду• 25 мая в 22:17
Дочка давно не носит босоножки. Жду пока созреет и поймет, что ногам лучше
Лялькодзьоб• 25 мая в 22:39
Моей 12, босоножки это позор, по ее словам. Кроссовки и шлепки только носит
Тріль підпільний• 25 мая в 22:46
Вже пару років як не купуємо босоніжки, не хоче носити, кеди, кросівки
Ластоноша• 25 мая в 23:26
Ответ дляПампушОК
О, ми брали УГГ, тільки коричневі....