Психологічка• 26 мая в 15:00
Я народила вдома з акушеркою свідомо і без жодних ускладнень
Але всі навколо досі вважають що я ризикувала життям дитини. Хочу почути аргументи з обох боків.
Оля_с_киркою• 26 мая в 15:11
Ответ дляГуби з філером
в поле с повитухой
В ванной. Тогда такое модно было.
Чупа-чупс• 26 мая в 15:11
Ну скажімо так - це приблизно як свідомо стати в скажену грозу в чистому полі а потім повернутися додому і розповідати ’і чого всі так тієї блискавки бояться, я он годину простояла в полі і нічого’
Я матуся, мені можно• 26 мая в 15:13
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Живу в Нідерландах, тут таке практикується. В класі дочки з 18 дітей 5-ро з ДЦП.
Оце хороший аргумент. Дцп це родові травми. Навіщо так ризикувати життям дитини? Щоб що?
Губи з філером• 26 мая в 15:13
Ответ дляЯ матуся, мені можно
может у них в больнице дорого, а дома дешевле?
Фляшунька• 26 мая в 15:14
А яка ціль народжувати дома?
Аргумент один, все добре, якщо все так.
А от що робити, якщо не так?
І як потім бути, якщо дитина помре?
В мене другі роди з нормальних на екстрені кесарево перейшли за 2 хвилини.
Якби я була не у лікарні, дитина померла б.
А так - бігає здорова.
Аргумент один, все добре, якщо все так.
А от що робити, якщо не так?
І як потім бути, якщо дитина помре?
А так - бігає здорова.
Бандерівка• 26 мая в 15:14
Ответ дляМиззери
Тема в стиле - я перемежала дорогу на красный свет и со мной все хорошо
Ну ок , мы знаете ли по старинке через переход
Це точно. Але і через переход треба обережно, бо за кермом все частіше їдуть такі акушери ’проФФесіонали’
Оля_с_киркою• 26 мая в 15:14
Ответ дляБез Баяна
Мне вообще все равно. Каждый сам выбирает, где ему рожать. Моя прабабушка работала на поле и там же родила. Вообще без акушерки
Если бы у прабабушки был выбор рожать в поле или в роддоме, она бы все равно поле выбрала?
Белоснежко• 26 мая в 15:15
А у меня была внезапная отслойка. Дежурная бригада сказала, что если б они были в другом конце здания, не выжили б ни я, ни ребенок. А так они добежали за 5 мин. И при этом ребенок родился в агональном состоянии, 0б по Аргар, реанимировали, неделя в реанимации и месяц в детской больнице.
А я кумедна• 26 мая в 15:15
Автор, мені було б страшно. Дивилася передачу про початок війни. Коли не було звʼязку та дороги прострілювалися. Подружжя під Києвом чекали дитину. То чоловік без досвіду шукав в інтернеті, як прийняти пологи, думаю, це був жах. Але людям нікуди було діватися. Просто нікуди. А коли відносно є вибір, то зайвий ризик, це якось дивно. Можна чисто теоретично в лікарні закритися в палаті з акушеркою та народжувати максимально природньо. Але ж якщо раптом щось піде не так, то будуть лікарі на підхваті. Думаю, в сучасних пологових будь-які послуги є. Чому ви вирішили вдома? Чи не було вам страшно?
Чумацький Шлях• 26 мая в 15:15
ну, у меня есть знакомые такие, рожалицы
стужук - все знают, и моя бывшая сотрудница
сотруднице, при этом, повезло больше, ее ребенка спасли в больнице, когда они туда все же решили ехать
рожала бы сразу всех дкетей в больнице, то не только спасли бы, а еще и нормальным бы был
Весняний Марафон• 26 мая в 15:16
автор, ну если вам не впервой идти против системы , добейтесь в Загсе бумажное свидетельство о рождении без идентфк кода
Я матуся, мені можно• 26 мая в 15:16
Ответ дляГуби з філером
А якою сумою можна вимірять життя?
А я кумедна• 26 мая в 15:16
Ответ дляГуби з філером
Ні. Там кожна людина платить страховку. Це обов’язково для всіх. Тому вартість не залежить. Це вибір. Жила в Нідерландах якийсь час.
Фляшунька• 26 мая в 15:16
Ответ дляБелоснежко
І мене так сталося, був екстрений кесарів розтин, мова йшла на хвилини якщо не секунди.
По показникам на приладах помітили, що пішло не так.
І відразу почали.
Кудрі кручу сама• 26 мая в 15:17
Ответ дляА я кумедна
Дочь моей знакомой родила в Буче с мужем,у них не было выбора. Все отлично, прекрасная девочка
А я кумедна• 26 мая в 15:17
Ответ дляМиззери
Интересно как родителям им в глаза смотреть если это из-за домашних родов
Думаю, там ніхто потім не скаже прямо, яка причина. Не впевнена. Але так здається. Думаю, медики всього світу чимось схожі між собою.
Блондинка в Шоколаде• 26 мая в 15:18
Дівчинка з моєї школи народжувала з доулою і тепер дитина паліативна на зондовому годуванні, там було обвиття і коротка пуповина.
Белоснежко• 26 мая в 15:18
Ответ дляФляшунька
І відразу почали.
Я просто почувствовала, как из меня что-то хлынуло. Ночь была, я думала, воды отошли. Встала, включили свет - а это кровь. Там 3 шага до операционной было - медсестры меня схватили и кинули на каталку, идти не позволили.
Перша на селі• 26 мая в 15:20
В мому місті послідовниця стужук народила дома і стікла кров’ю. І шо?
Запасная спина• 26 мая в 15:21
Ответ дляЧекаю завтра
Вам написати, що ви дура, чи вже і так сказали?
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Кто мама принципиальная , хотела без лишнего света и заглядываний в вагину , по домашнему
Мне только детей жаль , а мамаша п-да тупая
Зуб пусть себе тоже сама лечит и аппендикс вырезает раз принципиальная такая
Запасная спина• 26 мая в 15:24
Ответ дляУходя дверю не хлопать
рожала дома чтобы что? С какой целью?
Чтобы не делать процессию за деньги в больнице под паникой персонала, полубухого...