Айболитная• 26 мая в 16:12

Ото подружка, нету женской дружбы

У нас девочки выпускаются в этом году
Мы купили платье, не дорогое, ещё и со скидкой, воьшем 12 тыс,
Подружка,дружим уже лет 10, обожралась сказала такого не понимает, такие деньжища выбрасывать. Вчера говорит - купили платье, показала, похвасталась, вобщем , укр бренда, но стоит 65тыс...
Такое себе конечно. Мне не жалко. Но зачем нужны эти разговоры
Леся Українка• 26 мая в 16:13
Жыыырнюще

И не актуально!

ЭкстрасенсиХаЯ• 26 мая в 16:13
Это опыт, хорошо, что сейчас
Love_Love_Love_• 26 мая в 16:14
Ото у вас тараканіща в голові, господи боже, при чому тут 10 лет дружим, нету женской дружби?
Завжди недо...• 26 мая в 16:15
’обожралась’ - це як розуміти?

І що вам ’не жалко’?
Оябунчик• 26 мая в 16:16
Скандал двох злиднів, ви не можете нормальні гроші витратити на сукні, нащо тут нам ваші копійки?
Накладні мюслі• 26 мая в 16:16
Може вона тут за 300 грн купила і ваша сукня для неї реально за межами?
автор Айболитная • 26 мая в 16:17
Ответ дляЗавжди недо...
’обожралась’ - це як розуміти?

І що вам ’не жалко’?
Извините это хотела сказать ’обосрала’
автор Айболитная • 26 мая в 16:17
Ответ дляНакладні мюслі
Я нашла на сайте
Кавунка• 26 мая в 16:20
уже было про платье за 65000грн

Накладні мюслі• 26 мая в 16:20
Ответ дляАйболитная
Я нашла на сайте
Покажіть бдл скрін, реально цікаво подивитись що там за сукня за 65к.

Ну у захист вашої дружби можу таке придумати: вона дійсно думала що класне плаття коштує дешевше, а коли почала шукати світ дівчачої моди її перевзув.

Я б на своєму місці скоротила спілкування до мінімуму і не заморочувалась, просто тому що мені стало неприємно спілкуватись
Томатико• 26 мая в 16:24
Вы хоть сами поняли, что написали? Сумбур какой-то 😩
Папобус• 26 мая в 16:58
бо не треба щоб подруги знали ціну куплених речей. Ніколи. Це ваше особисто. Не ляпайте язиком- і не буде заздрощів. А то порозказують, порозляпують, цінники навішають і плачуться. Баби заздрісні ,треба щоб менше подруги знали все про фінансово-товарну сторону вашого життя і тоді усе буде ок. Це вам порада від клуші,яка вже життя прожила, і таких подруг/сусідок/родичок/співробітниць мала тьму.. Все, що стосується зарплати,премій,великих покупок,цін на речі, цін на відпочинок - язик на замок. і буде вам щастя по життю. На питання скільки коштує? прикидаєтесь дурочкою-не пам´ятаю,по акції купила, було недорого. розпродаж,гарячі путівки і т.д.
Добра, коли сита!• 26 мая в 17:15
Ответ дляНакладні мюслі

нате
https://domino.ua/dior-dresses-white-193309?utm_so...