я Кукарача• 27 мая в 10:00
Те кто худые, у вас тоже кости продавливают мясо ваше?
Я не могу сидеть потому что кости бедер просто впиваются в мясо.
Почему так? Спать некомфортно на животе, кости бедер опять же в диван давят сильно.
я Кукарача
• 27 мая в 10:12
Ответ дляБегущаяпо
це не про худих.
в мене зайва вага . але таж проблема.
Из за чего? Что делать?
Бегущаяпо• 27 мая в 10:14
Ответ дляя Кукарача
Из за чего? Что делать?
нічого. просто така анатомія.
в дитинстві тв дивилася часто на дивані і замість подушки мами дупця була м’якенька. а моя дупця з дитинства костлява і на ній не полежиш. навіть зайві кг торчащі кістки не пом’якшують.
Можу брикнути• 27 мая в 10:45
Ооо, свекруха дуже повна, кілограмів 150 зараз є, але їй теж сидіти незручно. Я 50 кг, проблем з сидінням не маю.