Жена сантехника• 27 мая в 14:04

Відпочинок в Болгарії

Доброго дня) Можливо хтось може порадити готель або апартаменти в Болгарії, бажано Золоті Піски, їду вперше. Головне, щоб було чисто у кімнаті, без зайвих запахів, безпечне харчування,а якщо апартаменти, то можливість готувати.
НуКаНаКа• 27 мая в 14:07
Автор, йдуть самі і читайте відгуки.
Бо, що для одного важливо, для іншого ні.
І навпаки.
Для мене, наприклад, неважливий басейн, анімація і кондиціонування.
Зато має бути вид на море в готель на пляжі.

автор Жена сантехника • 27 мая в 14:08
Ответ дляНуКаНаКа
Автор, йдуть самі і читайте відгуки.
І навпаки.
Вже багато чого прочитала, Ви праві, ми всі різні і наші запити також, але я ще збираю інформацію.
НуКаНаКа• 27 мая в 14:09
Ответ дляЖена сантехника
Напишіть бюджет, це важливо.
автор Жена сантехника • 27 мая в 14:10
До 60 тисяч на двох
halla-d95e• 27 мая в 14:21
Автор, можна я з вами спитаю? І мене цікавить дане питання. З видом на море, то взагалі чудесно. Але то є дуже дорого. От хто б підказав, де шукати кімнатку для одного-двох людей? З можливістю самостійного приготування їжі. Бо щось не дуже довіряю тим загальним кухням в недорогих готелях. А на дорогі грошей нема.
автор Жена сантехника • 27 мая в 14:23
Ответ дляhalla-d95e
Звичайно) Я також люблю свою їжу, то мені це ще краще було б.
автор Жена сантехника • 27 мая в 14:24
Ответ дляhalla-d95e
Я читала відгуки і в дорогих буває проблема з якістю їжі
Спішу - перекидаюсь• 27 мая в 14:26
Перелопатив кучу отзывов, остановились для себя на отеле Хризантема 4*
Почитайте про него, это, как по мне 10 из 10 для Болгарии
Пані_Загадка• 27 мая в 14:29
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
За Хризантему чула відгуки від реальних людей. Дійсно там добре. Але недешево.

автор Жена сантехника • 27 мая в 14:33
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Дякую, подивлюсь
Єдина Країна• 27 мая в 16:32
Ответ дляhalla-d95e
В Поморіє я бронювала апартаменти з видом на море.
На букінгу
НуКаНаКа• 27 мая в 17:00
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
В Болгарії є реально круті готелі, але цінник теж крутий.
Я більше по Сонячному Березі.
СкокоМнеДадите• 28 мая в 08:46
Ответ дляhalla-d95e
Шукайте квартиру, маленьку студію. Є сайт Почивка.бг, я на ньому свої апартаменти знаходила.
автор Жена сантехника • 29 мая в 00:01
Ответ дляСкокоМнеДадите
Дякую)