УжеВотДа• Изменено 27 мая в 20:38

Можно ли стать на учет по беременности в частной клинике?

А не в государственной.
Нет возможности ходить к доктору в будни.
So_so• 27 мая в 20:37
Конечно

Сегодня я не я• 27 мая в 20:38
Можно.
Анчо Ус• 27 мая в 20:39
Звісно можна. Але одразу дізнайтеся, це буде облік по вагітності чи супровід. У другому випадку вам не відкриють лист непрацездатності по вагітності та пологам. Але зараз більшість клінік вже акредитовані та мають пакет вагітність та пологи з НСЗУ
Ласковая_львица• 27 мая в 20:39
Вы шо! Канешна низзяя! Только в гос! Иначе запретят рожать, а если и родите, то всё равно запихнут обратно
автор УжеВотДа • 27 мая в 20:39
Правильно ли я понимаю, что для оформления отпуска в связи с родами нужно предоставить справку клиники? И выдает ли частная такую справку?
Ушла и Пришла• 27 мая в 20:40
Ответ дляУжеВотДа
Все видають, у них один реєстр
Майструю крила• 27 мая в 20:42
Нужно! Вторую Б вела в частной. Небо и земля с гос
автор УжеВотДа • 27 мая в 20:43
Ответ дляМайструю крила
Если вы в Киеве, посоветуйте клинику, пожалуйста.
Анчо Ус• 27 мая в 20:44
Ответ дляУжеВотДа
Якщо у приватної клініки підписан відповідний пакет з НСЗУ, то вони так само як і державні лікарні відкривають вам лист непрацездатності по вагітності та пологам. Нікому ніякі довідки про вагітність ви надавати не повинні

Майструю крила• 27 мая в 20:44
Ответ дляУжеВотДа
Решать только вам, я была в Исиде.
маска Ілона• 27 мая в 20:44
Ответ дляАнчо Ус
Відкривають звісно лікарняний по вагітності, якщо беруть на облік в приватній
Аннуитет• 27 мая в 20:45
Ответ дляУжеВотДа
Униклиника, врач Ошовский, выше всяких похвал, если Вам удобна Оболонь.
ЗаведУющая• 27 мая в 20:45
Ответ дляУжеВотДа
Яку справку?
Видають лікарняний по вагітності і родам.
Анчо Ус• 27 мая в 20:47
Ответ длямаска Ілона
Ще раз. Відкривають у випадку, якщо беруть на облік. А якщо це супровід вагітності, то ні, не відкривають лист непрацездатності. Не всі дрібні медичні центри попереджають. Це випливає ближче до 30 тижнів і такий собі наждачний, коли вагітна вже встигла заплатити за купу прийомів, УЗД тощо. Приватна лікарня має отримати акредитацію та підписати з НСЗУ відповідний пакет, щоб відкрити лист непрацездатності
Швидкоруч• 27 мая в 20:51
Ответ дляУжеВотДа
Вела две беременности в Добробуте у Сирука Леонида Петровича, очень советую
Смішнючка• 27 мая в 20:53
Ответ дляУжеВотДа
Не всі приватні клініки ведуть вагітність. Я спостерігалася в такій клініці, завагітніла , ходила туди до своєї лікарки до першого скринінгу. А потім з усіма узі і аналізами стала на облік в державну. Лікаря мені якраз порекомендувала моя гінеколог з приватної .
автор УжеВотДа • 27 мая в 20:53
Ответ дляСмішнючка
Чому вирішили ставати в державній?
Смішнючка• 27 мая в 20:56
Ответ дляУжеВотДа
Чому вирішили ставати в державній?
Бо приватна клініка, саме моя, не вела вагітність. І саме моя приватна лікар порадила стати на облік в державну і порадила до кого саме. Звичайно, за потреби я могла б прийти на прийом до приватної, але таких ситуацій не виникло. Лікар в державній клініці була теж супер, зараз вона досить публічна і вже також відкрила свою власну клініку)) та, що з державної
Леннон_Жив!• 27 мая в 21:17
Да. Вам нужно просто узнать какие клиники у вас в городе ставят на учет. Они и больничный открывают, и всем занимаются. Стояла на учете в частной, довольна.