Капітанша• Изменено 28 мая в 22:33
Чи зараховуюють до стажа у пенсійному незавершене навчання до 2004?
Якщо мене відрахували і є відповідна академдовідка? Може у когось є аналогічний випадок, чи її достатньо подати в пфу?
Томатико• 29 мая в 10:04
Ответ дляМастер Пис
Глянула, що в моєму додатку немає
Тоді треба довідку брати в ректораті. Або самій дописати, якщо там є така строфа:))) Не КНУ випадково?
Сірничок• 29 мая в 11:03
Ответ дляА я з косою
мне наш отдел кадров подгружал, насколько я поняла, то там же где и трудовую они загружали ранее, там есть окошко вібора документа.
Вот нашла подробную инструкцию
Спасибо! Буду разбираться)