празники не помню• 29 мая в 13:51
Розклад маршруток Київ-Зазим´є, Київ-Пухівка
Вітаю!
Дівчата підкажіть розклад на 2026 рік. Можливо хто фоткав у водія в маршрутці? Зазвичай у приміських цей розклад є в маршрутці. Знаю, що відаправляється від Лісової метро, але точно не знаю розташування зупинки. Мабуть на стороні Торгівелтьного ун-ту?
празники не помню
• 29 мая в 14:06
Ответ дляЛагшмивара
Вы туда на работу планируете ездить ?
ні, до знайомих
куркулиха• 29 мая в 15:39
Ответ дляпразники не помню
ні, до знайомих
У меня там дача
Но расписания не знаю, увы.
Поумничка• 29 мая в 15:47
Это вам не подходит? Информация обновляется регулярно. Можно даже онлайн посмотреть,где сейчас маршрутка.