Українська Мрія• 29 мая в 18:31

Акафист Святим

Чогось часто бачу відгуки про цей метод молитви а саме Акафист до Св.Спірідона
Та і взгагалі не так давно дізналась що це Акафист і чому саме 40 днів молитва,але окрім Акафиста до Ісуса Христа не знала що є інші,зараз хочу почути думку хто молився Акафист різним святим,і про що просили,та чи щось змінило це в хорошу сторону?
Не зви чайна• 29 мая в 18:41
Мама читала один ежедневно, какие-то в зависимости от праздника, какой-то по субботам вечером. Очень верующая была, но судьба такая тяжёлая и такая страшная смерть, так что я не знаю даже как ответить на ваш вопрос...

автор Українська Мрія • 29 мая в 18:47
Ответ дляНе зви чайна
Жаль що все так,співчуваю