ТихоЯ• 31 мая в 01:04
Різниця менталітеті в бивша СРСР і Захід. На прикладі дітей
Моя дитина знімає різні відео , типуяк проходити рівні гри. Має ютуб канал. Як тільки почав займатися цим і досі ( аудиторія наша плюс бачать руські, Казахстан та інші російськомовні) .
В дитини кожного дня була істерика від тих коментарів, таке страшне писали. Одні мати і все таке. Аудиторія діти і підлітки. Дорослі то не дивляться.
Взагалі такий хейт лився.
Я запропонувала робити новий канал на англомовну аудиторію з англійською озвучкою. Я в шоці від коментарів. Дуже мало матів, хейту мало, загалом пишуть слова підтримки ( давай ще, гарно виходить і т.д) якщо дитині щось не сподобалося пишуть відгук, типу м´якої поради як зробити краще. Аудиторія ті ж самі діти і підлітки тільки англомовні.
І ви знаєте, це так приємно читати ці коментарі.
І я зрозуміла що ми два абсолютно протилежні світи.
Хейт до всього і до всіх в нашій крові і це гімно ллється на вулицях, в інтернеті, всюди.
Це ламає людей, знищує самооцінку, робить людей забитими.
Це не змінити і це жахливо що діти повторюють цей самий сценарій
Взагалі такий хейт лився.
Намакушка• 31 мая в 01:09
Согласна, иногда заносит в англоязычную инсту, комменты разительно отличаются
ТихоЯ
• 31 мая в 01:12
Ответ дляСекретница
но буллинг есть и там, и там, как не странно.
Є, я не заперечую. Але його значно менше. Дуже відчутно менше.
Мені здається народ значно вихованіший і підтримку в основному висловлюють.
А тут щоб ти не зробив бруд ллється з страшною силою.
І зауважте це пишуть діти
Туфли в чешуе• 31 мая в 01:13
У меня дочка подросток за границей. Пришла в 9 класс , одна украинка плюс знала местный язык и поэтому наши девочки из 8 класса не знали что она украинка. Одноклассники встретили ее прекрасно, но в первый же день услышала от наших украинских восьмиклассниц в свой адрес - в девятом новая шалава.
ТихоЯ
• 31 мая в 01:14
Ответ дляКу ка ку ка ку
Не все англоязычные хейтеры понимают акцент вашего сына.)
Він робить через ШІ. ШІ озвучує плюс субтитри.
ТихоЯ
• 31 мая в 01:15
Ответ дляТуфли в чешуе
Отож. Таке виховання, що дозволяють собі ображати.
Ку ка ку ка ку• 31 мая в 01:15
Ответ дляТихоЯ
Или не интересен контент с ШІ.
Секретница• 31 мая в 01:15
Ответ дляТихоЯ
І зауважте це пишуть діти
Тю, зайдите в любую тему на советчице) и это пишут Взрослые! А яблочко от яблоньки, как говорится...
ОдинРазНадетое• 31 мая в 01:16
Да, согласна, там люди воспитанные, у нас быдло быдлом. Как и в рашке
ТихоЯ
• 31 мая в 01:16
Ответ дляКу ка ку ка ку
Или не интересен контент с ШІ.
Так англомовні пишуть слова підтримки! Все їм подобається
ТихоЯ
• 31 мая в 01:16
Ответ дляСекретница
Та отож
ТихоЯ
• 31 мая в 01:17
Ответ дляОдинРазНадетое
Цей совок не вибєш з голови ніколи, вже по крові передається. На генетичному рівні
Психологічка• 31 мая в 01:17
Ответ дляСекретница
Слово ’буллинг’ в принципе пошло оттуда...
Ку ка ку ка ку• 31 мая в 01:18
Ответ дляТихоЯ
У моего ребенка был буллинг в школе как раз со стороны местного населения, для этого они даже матерные выражения разыскали. В реальности.
Секретница• 31 мая в 01:18
Ответ дляПсихологічка
слово да, в мое время школьное это называлось ’издеваться’
ОдинРазНадетое• 31 мая в 01:18
Ответ дляПсихологічка
Там это хоть буллингом назвали, у нас просто буллили испокон веков как так и надо, никто за это не платился
ТихоЯ
• 31 мая в 01:19
Ответ дляПсихологічка
Буллінг тут і там різні речі. В нас я вважаю він страшніший
ТихоЯ
• 31 мая в 01:19
Ответ дляКу ка ку ка ку
Не розшукали. То біженці їх і понаучували, бо матюкалися на місцевих дітей
Ку ка ку ка ку• 31 мая в 01:20
Ответ дляТихоЯ
Это не важно кто научил, главное, что была травля.
ТихоЯ
• 31 мая в 01:21
Ответ дляОдинРазНадетое
За булінг там давно відповідальність і поліція вміщується якщо що. А у нас коли поліція почала це на контроль ставити? Зовсім недавно, десь перед війною ювенальну поліцію создали
Заставляличка• 31 мая в 01:23
Ответ дляТихоЯ
Йой. Вы хотите сказать, что вашему собеседнику передались нехорошие наклонности по наследству? И вам тоже?
ТихоЯ
• 31 мая в 01:24
Коротше ось таке у нас вийшло ненароком дослідження і порівняння.
Я написала результат і свою думку.
Хоча так, цей сайт підтверджує це.
Зайти на порадниці і на реддіт почитати. Два різні світи.
Я написала результат і свою думку.
Хоча так, цей сайт підтверджує це.
Сегодня не целуюсь• 31 мая в 01:32
Ответ дляТихоЯ
І зауважте це пишуть діти
Але чомусь у них частіше хтось вривається в школи чи торгові центри і всіх розстрілює. Бо мовчать і накипіло. То хай би вже матюкалися на форумі як наші.
Психологічка• 31 мая в 01:41
Ответ дляТихоЯ
Я написала результат і свою думку.
Хоча так, цей сайт підтверджує це.
Я написала результат і свою думку.
Хоча так, цей сайт підтверджує це.
То чого не йдете на реддіт? А тусуєтесь тут?
Видна міленіалка• 31 мая в 01:44
Ответ дляКу ка ку ка ку
А у моего от наших (
БоХатая• 31 мая в 02:31
Ответ дляТихоЯ
Какое отношение совок имеет в вашему ребенку?Зачем вы тулите его во все дыры?
Смажена полуничка• 31 мая в 02:45
Автор, можливо, вам пощастило з англомовними. Іспаномовна аудиторія дуже різка, підлітки багато булять, жорстокі, чужинців не приймають, не лише про Іспанію, а іспаномовні країни - Аргентина, Уругвай тощо, булінг сильний.
Это правда , я админ творческой группы англоязычной на фейсбук
Уважение друг к другу , никто не критикует , не срется хотя бывают и на полит тему работу и на религиозную ну там максимум жалобы мне отправляют
Или вот например девушка выставила зеркало , ей столько написали что она красотка и зеркало чудесное а умна бы ее до суицида комментами довели
Не то фото выставила, хотела что б комменты было видно
Там восхищались ее платьем и писали много хороших слов