ТихоЯ• 31 мая в 01:04
Різниця менталітеті в бивша СРСР і Захід. На прикладі дітей
Моя дитина знімає різні відео , типуяк проходити рівні гри. Має ютуб канал. Як тільки почав займатися цим і досі ( аудиторія наша плюс бачать руські, Казахстан та інші російськомовні) .
В дитини кожного дня була істерика від тих коментарів, таке страшне писали. Одні мати і все таке. Аудиторія діти і підлітки. Дорослі то не дивляться.
Взагалі такий хейт лився.
Я запропонувала робити новий канал на англомовну аудиторію з англійською озвучкою. Я в шоці від коментарів. Дуже мало матів, хейту мало, загалом пишуть слова підтримки ( давай ще, гарно виходить і т.д) якщо дитині щось не сподобалося пишуть відгук, типу м´якої поради як зробити краще. Аудиторія ті ж самі діти і підлітки тільки англомовні.
І ви знаєте, це так приємно читати ці коментарі.
І я зрозуміла що ми два абсолютно протилежні світи.
Хейт до всього і до всіх в нашій крові і це гімно ллється на вулицях, в інтернеті, всюди.
Це ламає людей, знищує самооцінку, робить людей забитими.
Це не змінити і це жахливо що діти повторюють цей самий сценарій
Взагалі такий хейт лився.
Мочалкин блюз• 31 мая в 23:30
Ответ дляТихоЯ
А кому треба це клювання як у нас по поводу і без повода
Тут от человека зависит. Нет одинакового для всех рецепта. Кому-то может и поддержка нужна, а кому то и волшебный пендюль не помешает
Ищу Аленя• 01 июня в 00:30
Автор, вы правы. Всё идёт от семьи , восприятие общества и ТД . К сожалению, один негатив , даже если все хорошо, тебя забьют чтоб не выпендривался .
Ms. Доброта• 01 июня в 20:45
Ответ дляБоХатая
35 лет!прошло.Это по сколько вам всем сейчас,что вы про работу пишите)))
Ну все закладається в дитинстві. І, як казав Лесь Подеревʼянський: «У нас дуже великий відсоток людей ще живе в «совку». Ця зараза виявилася достатньо такою злоїбучою. І здавалося б, люди, які цього «совка» майже і не бачили, але вони все одно ментально живуть в «совку» УКРАЇНА ДІЛИТЬСЯ НЕ НА ’СХІД’ І ’ЗАХІД’, А НА ’СОВОК’ І ’НЕ СОВОК»
БоХатая• 01 июня в 20:55
Ответ дляMs. Доброта
Какая феноменальная ЧЕПУХА
БоХатая• 01 июня в 21:09
Ответ дляMs. Доброта
Обгрунтуйте
Травля присуща всем человеческим сообществам вне зависимости от политического строя и совок здесь ни при чем вообще,это было,есть и будет во всех странах.Детей или взрослых травят за их отличия от большинства — внешность, особенности здоровья, национальность, социальный статус или увлечения,вероисповедание(судя по советчице-вообще за всё).Иерархия есть везде-от детского сада до пенсионного фонда и у агрессоров часто куча комплексов и это единственный способ самоутвердиться и совсем не обязательно,что родители его учили идти по головам(во всех смыслах)