Українська Мрія• 31 мая в 21:37
В тцк предлагают обучение бпла. Это норм?
Забрали сьогодні чоловіка, він добре знає англійську і працює айті спеціалістом. Відстрочок нажаль немає. Адвокати сказали не допоможуть. Прийшли в тцк люди ( щось типу рекрутингу) і пропонують йому їхати у м. К.Р. в навчальний центр по протидії бпла. Чоловік каже наче це самий норм варіант. Хтось знає за це? Чи це хороший варіант? Ще сказали наче по неділям буде можливість їздити до нього. І я зараз ще не зовсім в собі від подій, що йому ще можна дуже важливе передати з речей окрім стандартних- паста, щітка, білизна, одяг? Дякую
6
2
автор
Українська Мрія
• 31 мая в 21:38
Ответ дляОце так цабе
Ну к.р это же не передовая.
Так це ж поки навчання там. А далі невідомо
2
Оце так цабе• 31 мая в 21:39
Ответ дляУкраїнська Мрія
Так це ж поки навчання там. А далі невідомо
Ну это же и не пехота, и не артилерия
2
1
Ду да ду да ду• 31 мая в 21:40
На запорожском направлении зимой от одного удара кабом погибло сразу 5 дронщиков.
7
Хочу наколоти губи• 31 мая в 21:40
Хз. Сейчас охота за этими операторами с обеих сторон. Но хоть не окоп рыть на передке
3
1
Оце так цабе• 31 мая в 21:41
Ответ дляХочу наколоти губи
Хз. Сейчас охота за этими операторами с обеих сторон. Но хоть не окоп рыть на передке
Ну вот, рыть с наркоманами и вич-инфицированными
2
1
Звезда в шоке• 31 мая в 21:42
В мене на роботі чоловіки пішли на бпла. Всі хто пішов, в тому напрямку і воюють. Але це дуже небезпечно, бо це ціль номер 1 зараз.
7
Хочу наколоти губи• 31 мая в 21:42
Ответ дляОце так цабе
Ну вот, рыть с наркоманами и вич-инфицированными
Не думаю что с вич берут. У знакомой брат с гепатитом. Не берут
1
Шкварочка• 31 мая в 21:42
Ответ дляХочу наколоти губи
Хз. Сейчас охота за этими операторами с обеих сторон. Но хоть не окоп рыть на передке
Та да. А еще за деньги предлагали типо сбивать из других стран.
Голодные игры
Голодные игры
Пошаманю• 31 мая в 21:43
Не знаю, у меня есть знакомые, которые хорошо пристроились после бусификации, довольны, а есть и не очень(
2
ГрайливаКиця• 31 мая в 21:45
Ответ дляДу да ду да ду
На запорожском направлении зимой от одного удара кабом погибло сразу 5 дронщиков.
Это не дронщики
2
2
Пожмаковна• 31 мая в 21:45
мого дуже розмного знайомого айтішника ,який готувався до мобілізації і самостійно навчався управлінню дронами ще до неї ,а також такмеду обіцяли взяти в інструктора ,а відправили за Суми на війну .Єдине адекватне командування і 14 через 14 на нулі ,а не місяцями .Відпустка закордон ,лікарняні за потреби .
1
Ду да ду да ду• 31 мая в 21:46
Ответ дляГрайливаКиця
Это не дронщики
Это в феврале было вроде сейчас Гуляйполе под ними полностью уже города нет
2
Боневтікла• 31 мая в 21:47
Маю знайомого, саме в цій сфері, з 2022 року воює, де тільки не був, на різних напрямках. Пішов на підвищення, вже й звання якесь має. Це краще аніж піхота чи артелерія. Інший розповідав (піхота), як сам на позиціїї 41 день провів, йому їжу, воду, патрони дроном підкидали.
Ліньки гуглить• 31 мая в 21:48
Мой брат это выбрал. Еще зимой. Туда еще и трудно было попасть, 2 из 100 чел брали. Так вот те, кто ушел в пехоту, уже воюют, и некоторых уже нет. А дронщиков берегут, у них дольше обучение. Но, твой экипаж в итоге очень желанная цель у п#даров, и это тоже очень опасно.
Пысы: моего друга айтишника очень высокого уровня сразу забрали в айти. Сидит в тылу
Пысы: моего друга айтишника очень высокого уровня сразу забрали в айти. Сидит в тылу
2
ГрайливаКиця• 31 мая в 21:48
Ответ дляДу да ду да ду
Это в феврале было вроде сейчас Гуляйполе под ними полностью уже города нет
Протидія бпла - это не дронщики. Они в большей безопасности.
Причём здесь ваш комментарий? Автора понервировать?
Причём здесь ваш комментарий? Автора понервировать?
5
Непогодка• 31 мая в 21:49
Ответ дляОце так цабе
Ну к.р это же не передовая.
Это ещё хуже. З/п как тыл, а фактически сидит очень близко к зоне бд.
Как думаете, куда делись предыдущие?
Как думаете, куда делись предыдущие?
1
Первая ласточка инфляции• 31 мая в 21:54
Они и расскажут и наобещают вам с три короба,пока не подпишет контракт,а потом по другому за
поют.потом пошлют куда скажут,без вариантов.без всяких предложений.
поют.потом пошлют куда скажут,без вариантов.без всяких предложений.
5
Липка-прилипка• 31 мая в 21:54
Варіант норм
Краще піхоти однозначно
Принаймні далі від нуля. І краще забезпечення
Брати:
Телефон кнопочний щоб довго тримав батарею - це його основне призначення.
Кілька павербанків
Гарна термуха, але це на осінь, просто зараз ціни на рих нормальні
Все інше розкажуть на місці - надішлете
Краще піхоти однозначно
Принаймні далі від нуля. І краще забезпечення
Брати:
Телефон кнопочний щоб довго тримав батарею - це його основне призначення.
Кілька павербанків
Гарна термуха, але це на осінь, просто зараз ціни на рих нормальні
Все інше розкажуть на місці - надішлете
1
Вільний митець• 31 мая в 21:56
Ответ дляУкраїнська Мрія
Так це ж поки навчання там. А далі невідомо
Все будет ок. Он учится будет долго. Месяца 3, если не ошибаюсь. Будет приезжать в отпуск (12 недели). Будет в безопасности. Таких людей берегут.
1
Малинка• 31 мая в 22:05
Армія - це російська рулетка, плюс кумівство та хабарництво. Якщо вміє прилаштувати ся, лизати зад, ділитися - є шанс. Ким би ти не був, піхотинцем чи дронщиком. Буде наказ дати людей на 0 - поїдуть не підмазані. Це так само з ппо було, спочатку дуже цінили, а потім на 0.
3
1
Первая ласточка инфляции• 31 мая в 22:07
Ответ дляВільний митець
Все будет ок. Он учится будет долго. Месяца 3, если не ошибаюсь. Будет приезжать в отпуск (12 недели). Будет в безопасности. Таких людей берегут.
уже месяц учится.
Ду да ду да ду• 31 мая в 22:11
Ответ дляМалинка
Армія - це російська рулетка, плюс кумівство та хабарництво. Якщо вміє прилаштувати ся, лизати зад, ділитися - є шанс. Ким би ти не був, піхотинцем чи дронщиком. Буде наказ дати людей на 0 - поїдуть не підмазані. Це так само з ппо було, спочатку дуже цінили, а потім на 0.
Тем более на улице можно новых поймать.
1
Лялькодзьоб• 31 мая в 22:25
та как попадешь..не 0 и слава яйцам..носки-трусы, сигареты, паур-телефон...
Лялькодзьоб• 31 мая в 22:28
Ответ дляВільний митець
Все будет ок. Он учится будет долго. Месяца 3, если не ошибаюсь. Будет приезжать в отпуск (12 недели). Будет в безопасности. Таких людей берегут.
та то вы слишком оптимистичны..что б попасть в такие условия-нодо 90% везения... и то не факт
автор
Українська Мрія
• 31 мая в 22:36
Ответ дляВільний митець
Все будет ок. Он учится будет долго. Месяца 3, если не ошибаюсь. Будет приезжать в отпуск (12 недели). Будет в безопасности. Таких людей берегут.
Сказали 55 дней обучение
Лялькодзьоб• 31 мая в 22:42
Ответ дляУкраїнська Мрія
Сказали 55 дней обучение
это не обучение.. это бзвп...
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу