Розбещена цяточка• 03 июня в 20:17

Репетитор з англійської мови для підлітка

Доброго вечора! Шукаю репетитора з англійської мови для доньки 13 років. Якщо у вас є гарний репетитор, порадьте, будь ласка. Щиро вдячна всім, хто відгукнеться!
Плакулька• 03 июня в 20:18
У моєї доньки дуже гарний репетитор, але питання, на яку ціну Ви розраховуєте

автор Розбещена цяточка • 03 июня в 20:19
Ответ дляПлакулька
400-500 грн./год
Плакулька• 03 июня в 20:24
Ответ дляРозбещена цяточка
400-500 грн./год
Я плачу 450, моя дитина носій мови, але з репетитором вона навчилася дуже швидко і гарно читати, бо я і чоловік на це не маємо взагалі часу, моїй зараз 9. Зараз я запитаю, чи має вона вільні години і відпишу Вам
автор Розбещена цяточка • 03 июня в 20:25
Ответ дляПлакулька
Добре, чекатиму відповіді
Тантрический кекс• 03 июня в 20:52
Ответ дляПлакулька
Ви платили 450 грн/год, щоб репетитор навчила читати вашу дитину, яка є носієм мови?
Ви явно переплатили, і навчити читати явно не ознака гарного репетитора.
Плакулька• 03 июня в 20:59
Ответ дляТантрический кекс
Окей, дякую за Ваш коментар
9554049c• 03 июня в 20:59
Ответ дляРозбещена цяточка
Добре, чекатиму відповіді
Напишіть мені в особисті, дам контакт
Как нефиг делать• 03 июня в 21:15
Ми займаємось у молодого викладача - дочка з нею на одній хвилі)) подобається, по оцінкам результат гарний
Можете написати в тг @polina_luka
автор Розбещена цяточка • 03 июня в 21:38
Ответ дляКак нефиг делать
Можете написати в тг @polina_luka
Дякую Вам!🌼

Подмигашка• 04 июня в 12:33
А мені можете підказати такого репетитора, щоб підготував для вступу на англомовну програму закордонного вузу? бо наша напевно вже більшого не навчить, доньці 15 р
Apassionat_a• 04 июня в 17:58
У мене є, напишіть в приватні - поділюся контактом