Тріль!• 03 июня в 11:25
Куди краще піти навчатися дівчинці після 9 класу?
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, куди краще піти навчатися дівчинці після 9 класу в Чернівцях?
Розглядаємо кілька напрямків, але ще не можемо визначитися. Цікавить медичний коледж, щоб у майбутньому, можливо, продовжити навчання на стоматолога. Також думаємо про ІТ напрямок, програмування, комп’ютерну інженерію. Ще цікавлять журналістика та іноземні мови.
Можливо, хтось уже проходив цей шлях зі своєю дитиною і може поділитися досвідом. Що краще з всього цього? Дитина сама обирала.
Розглядаємо кілька напрямків, але ще не можемо визначитися. Цікавить медичний коледж, щоб у майбутньому, можливо, продовжити навчання на стоматолога. Також думаємо про ІТ напрямок, програмування, комп’ютерну інженерію. Ще цікавлять журналістика та іноземні мови.
Можливо, хтось уже проходив цей шлях зі своєю дитиною і може поділитися досвідом. Що краще з всього цього? Дитина сама обирала.
3
Рятівник Малібу• 03 июня в 11:27
З мого досвіду ми не може бути. Сама має вирішувати. Та й точно не ми тут
6
автор
Тріль!
• 03 июня в 11:30
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ви фінансово потягнете?
Так, але питання не про це.
автор
Тріль!
• 03 июня в 11:31
Ответ дляБагиня
стоматолог это конечно прикольно, но быть военнообязанной ее не пугает?
Більше лякає мене, чим дочку
Багиня• 03 июня в 11:31
Ответ дляТріль!
Більше лякає мене, чим дочку
логично, молодая глупая. но вы все-таки ей донесите это...
Не заздріть тьоті• 03 июня в 11:33
Ответ дляТріль!
Так, але питання не про це.
Саме про це.
Інакше, чому б донька йшла зі школи після 9 класу? Чому не одразу після 11 в місцевий мед на магістратуру?
Інакше, чому б донька йшла зі школи після 9 класу? Чому не одразу після 11 в місцевий мед на магістратуру?
3
2
Форточка• 03 июня в 11:33
Моя бы в таком случае выбрала мед.коледж, но она перешла в 11-й класс, собирается поступать в мед.университет. Что вашей больше нравится, пусть то и выбирает, учиться же ей.
4
Нагайна• 03 июня в 11:33
А что мы можем знать про Черновцы? Если б Киев, то лицей КПИ, потом КПИ. Тех.направления там самые лучшие, есть коннект с вузами по всему миру.
1
автор
Тріль!
• 03 июня в 11:34
Ответ дляНе заздріть тьоті
Саме про це.
Інакше, чому б донька йшла зі школи після 9 класу? Чому не одразу після 11 в місцевий мед на магістратуру?
Інакше, чому б донька йшла зі школи після 9 класу? Чому не одразу після 11 в місцевий мед на магістратуру?
В нас школа до 9 класу, потім потрібно їхати в інший район в 10 клас, потім через рік знову ту школу закриють і потрібно вже і інший район. Бігати по школах немає бажання, тим паче хоче вчитися іти.
3
2
В моїй хаті моя правда• 03 июня в 11:35
я за медицинский
в остальных ей очень ИИ будет наступать на пятки
в остальных ей очень ИИ будет наступать на пятки
4
3
Не заздріть тьоті• 03 июня в 11:35
Ответ дляНагайна
А что мы можем знать про Черновцы? Если б Киев, то лицей КПИ, потом КПИ. Тех.направления там самые лучшие, есть коннект с вузами по всему миру.
В Чернівцях є виші, про які автор запитує, і не олин
Інша справа, що вони не визначилися.
Інша справа, що вони не визначилися.
1
автор
Тріль!
• 03 июня в 11:36
Ответ дляВикачую яйцями
Краще піти в 10-11 класс
Написала чому не хоче в 10
Пампушечка• 03 июня в 11:36
Пусть выбирает, что ей ближе, моя поставила перед фактом, что идет на журналистику
1
автор
Тріль!
• 03 июня в 11:40
Ответ дляПампушечка
Пусть выбирает, что ей ближе, моя поставила перед фактом, что идет на журналистику
Вона обрала ці три напрямки, але між ними ще думає що хоче. Не наполягаємо. Минулий рік додатково вивчала англійську з репетиторами, також ще вона минулого літа заробиляла онлайн (перепродаж, але не одяг). Має свої канали в інтернеті які веде та отримує кошти, доречі вони дуже популярні серед молоді і увійшли в топ 20. Вона самостійна, в школі вчилась добре, відмінник.
1
Сплюшка• 03 июня в 11:43
Автор, медицина, програмування і іноземниєі мови - це геть різні напрямки, а не суміжні. Тому спочатку визначитися з напрямком. Якщо хочеться медицину, то обирати медицину-цей напрямок завжди затребуваний в б-я країні, хоча програмування і іноземні мови також.
3
Замулена ріка• 03 июня в 11:44
Якщо дитина толкова і мітите на ВО то в 11 клас. Це моя порада з мого досвіду.
4
2
автор
Тріль!
• 03 июня в 11:44
Ответ дляСплюшка
Автор, медицина, програмування і іноземниєі мови - це геть різні напрямки, а не суміжні. Тому спочатку визначитися з напрямком. Якщо хочеться медицину, то обирати медицину-цей напрямок завжди затребуваний в б-я країні, хоча програмування і іноземні мови також.
Я розумію, що все це різне між собою. Не хочу давити на неї та робити вибір за неї.
Кишмишная Мая• 03 июня в 11:45
Ответ дляТріль!
Більше лякає мене, чим дочку
я не имею права давать советы, можно один дам. О стомате думайте только в том случае, если у вас там есть папа, мама, дед и т.д. У меня у деда стомат. клиника - и когда ты сам начинаешь, никто тебя практике учить не будет и базой пациентов делится, никто. Написала честно... так как вижу, что к стомату вы можете идти длинным путем через училище а там техники, и техника со стороны не жалуют в этом бизнесе, называю вещи как есть.
7
3
автор
Тріль!
• 03 июня в 11:46
Ответ дляЗамулена ріка
Якщо дитина толкова і мітите на ВО то в 11 клас. Це моя порада з мого досвіду.
У нас школа до 9 класу, потім потрібно добирпатись в іншу, а через рік в 11 знову в іншу. І вона не хоче йти в школу із-за цього.
1
Замулена ріка• 03 июня в 11:47
Ответ дляТріль!
У нас школа до 9 класу, потім потрібно добирпатись в іншу, а через рік в 11 знову в іншу. І вона не хоче йти в школу із-за цього.
А чому 10 та 11 кл в різних школах??
Так і в коледж/універ треба добиратися.
Скільки там тих Череівців.
Так і в коледж/універ треба добиратися.
Скільки там тих Череівців.
автор
Тріль!
• 03 июня в 11:48
Ответ дляЗамулена ріка
А чому 10 та 11 кл в різних школах??
Так і в коледж/універ треба добиратися.
Скільки там тих Череівців.
Так і в коледж/універ треба добиратися.
Скільки там тих Череівців.
Ми самі не з міста Чернівців.
Ms. Iphone• 03 июня в 11:49
моя думка така, може вона і не вірна , але донька зараз переходить в 9 класс , тобто рік залишився і теж не знає куди вступати . По вашим спеціальностям є курси для підлітків , можна пройти і ознайомитись з профессією , зрозуміти наскільки вона дитині відкликається. моя хоче вступати на дизайн веб , записала зараз її на курси для підлітків з веб дизайну , ціна питання 2500 грн , але це гарно щоб спробувати , якщо одразу зрозуміє , що не її , то і коледж будемо інший підшукувати
3
автор
Тріль!
• 03 июня в 11:49
Ответ дляЗамулена ріка
А чому 10 та 11 кл в різних школах??
Так і в коледж/універ треба добиратися.
Скільки там тих Череівців.
Так і в коледж/універ треба добиратися.
Скільки там тих Череівців.
Школи будуть кожного року закривати. Про це говорять не один рік. дітей немає, шкільні реформи.
автор
Тріль!
• 03 июня в 11:53
Ответ дляMs. Iphone
моя думка така, може вона і не вірна , але донька зараз переходить в 9 класс , тобто рік залишився і теж не знає куди вступати . По вашим спеціальностям є курси для підлітків , можна пройти і ознайомитись з профессією , зрозуміти наскільки вона дитині відкликається. моя хоче вступати на дизайн веб , записала зараз її на курси для підлітків з веб дизайну , ціна питання 2500 грн , але це гарно щоб спробувати , якщо одразу зрозуміє , що не її , то і коледж будемо інший підшукувати
Так, це гарний варіант. Моя тільки вчила англійську додатково, також проходила курш юного програміста. Вони там вивчати поверхнево мови програмування. Також цікавилась криптовалютою, але це таке. Вона в перху чергу хоче медицину та журналістику, але все одразу не буває.
автор
Тріль!
• 03 июня в 11:54
Ответ дляdf364tye3
пока человек не поймет , не решит что ему нравиться ,,,
тысячапервый стоматолог , миллионвторой программист ,,,
тысячапервый стоматолог , миллионвторой программист ,,,
Так ви праві.
Ответ дляТріль!
Вона обрала ці три напрямки, але між ними ще думає що хоче. Не наполягаємо. Минулий рік додатково вивчала англійську з репетиторами, також ще вона минулого літа заробиляла онлайн (перепродаж, але не одяг). Має свої канали в інтернеті які веде та отримує кошти, доречі вони дуже популярні серед молоді і увійшли в топ 20. Вона самостійна, в школі вчилась добре, відмінник.
А куди вона може піти щоб з англійською? Вчитель початкових класів з англійською?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
