Витворунка• 05 июня в 08:43
Чоловік не хоче щоб я їздила на авто
На права здала 12 років тому(механіка),сама.
Хочу їздити на авто.
Зараз авто в чоловіка(механіка),чоловік військовий,вдома рідко,щоб я тренувалась їздити,коли він приїздить,він категорично проти
Каже от купимо тобі автомат будеш їздити.
Але мені здається це причина,щоб я не їздила.
Не розумію,чому він проти.
Кажу найму інструктора,заплачу гроші, замість того щоб збирати на авто.
Як вмовити,щоб коли він приїздить,я трохи поїздила?
Я працюю,фінансово від нього не залежу
Хочу їздити на авто.
Не розумію,чому він проти.
Я працюю,фінансово від нього не залежу
Налитое яблочко• 05 июня в 08:46
странная ситуация
ему авто жалко или почему вы ждете его одобрения, имея права
и зачем получали права, если не ездили
Love_Love_Love_• 05 июня в 08:47
Я б теж була проти щоб хтось іздив на моєму авто, мене це бісить.
Нехай купить вам окрему машину.
Налитое яблочко• 05 июня в 08:51
простите, вообще не в тему, вспомнился вчерашний батл работающих и безработных, и кто от кого зависит
ДаЗдраПерма• 05 июня в 08:51
Мужчины считают, что женшины машину убивают, сцепление особенно. Так что вам прямым текстом говорят - купи автомат и езди. Что вам не понятно?))
Кнопкотиць• 05 июня в 08:55
Ответ дляДаЗдраПерма
Мужчины могут считать что угодно, только как правило женщины намного аккуратнее.
Анонимба• 05 июня в 08:55
Ответ дляLove_Love_Love_
До речі - тренуватись іздити з чоловіком це мега невдала ідея.
Та нет, они разные бывают, мой спокойно делает замечания по делу.
Love_Love_Love_• 05 июня в 08:56
Ответ дляАнонимба
Ви робите йому зауваження?
Піу!Піу!• 05 июня в 08:56
12 лет не ездили, а сейчас приспичило? Машина личная ваша или все же военная? Что то мне сдается второй вариант
Анонимба• 05 июня в 08:57
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви робите йому зауваження?
У него опыта на 20 лет больше, а у меня права только два года, поэтому да, я нуждаюсь в руководстве еще.
Кнопкотиць• 05 июня в 08:58
Ответ дляАнонимба
Мой мне сначала убил самооценку, когда я хотела ездить, а потом пытался загнать за руль, но купить мне машину не предлагает. Может на своей я бы и ездила, а на его, которую он убил, не хочу.
ШаленаГруша• 05 июня в 09:00
Не пойму, он что, ключи с собой забирает?
Насчёт автомата он прав. Особенно если вы в большом городе живёте. Зачем делать себе лишние нервы?
Продайте авто на механике и купите автомат и всем будет счастье.
Ну или купите себе вторую машину. Вы ж финансово независимая. За 7-10к можно очень хорошее уже взять.
Love_Love_Love_• 05 июня в 09:00
Ответ дляАнонимба
А в мене досвіду на 15 років більше ніж в чоловіка і він мені робить зауваження. Це не від досвіду залежить. Я вважаю не припустимо робити зауваження водію.
Оновлена версія• 05 июня в 09:01
Купіть собі щось дешевеньке, я в 40 вчилася на жигулях, політ нормальний. Ну або Теслу візьміть , може це для вас теж дешево
Анонимба• 05 июня в 09:02
Ответ дляLove_Love_Love_
В моем случае допустимо, особенно на незнакомой мне дороге.
Оновлена версія• 05 июня в 09:03
Ответ дляLove_Love_Love_
інколи від водія залежить ваше життя, і тоді важко стриматись, згідні? Не пропускати машину справа на головній, де поруч сидить дружина і вона робить зауваження своєму водію, цілком правильно
Love_Love_Love_• 05 июня в 09:05
Ответ дляОновлена версія
Я з такими відбитими не їздила
БезникаЯ• 05 июня в 09:08
Ответ дляНалитое яблочко
Как я пропустила это рубилово
НуКаНаКа• 05 июня в 09:13
Ответ дляLove_Love_Love_
Я дуже обережно навіть не роблю зауваження , а розбираю ситуацію. І все одно були моменти, коли чоловік казав: сідай за кермо і роби як ти вважаєш.
Вумна, аж страшно• 05 июня в 09:32
Ответ дляНалитое яблочко
Працююча вихователька не залежить від чоловіка?
Налитое яблочко• 05 июня в 09:35
Ответ дляВумна, аж страшно
не думаю что у автора минималка, но тем не менее....