Варена цибуля• вчера в 14:09

Я не розумію свого тіла)))

Вчора в 21 , їла янтик з гострою і солоною начинкою, запила просеко і спати лягла після 12 нрчі. Зранку встала - ідеальне обличчя, ніяких набряків і т.д.
Коли вечеряю в 19 і лягаю спати до 22 прсинаюсь в 6 ранку ніби всю ніч бухала і не спала)) це шо таке вообщє😄😄😄

У вас таке буває?
Мішечок щастя• вчера в 14:11
Воды пьете достаточно? Чистой воды..

автор Варена цибуля • вчера в 14:11
Ответ дляМішечок щастя
Воды пьете достаточно? Чистой воды..
Да, завжди.
Шотуткоїться?• вчера в 14:15
Цикл, так співпало, що зараз такий день циклу
ГендиреХтор• вчера в 14:16
ну разово это может быть

но думаю если вы это сделаете системой и каждый день будете просечко на ночь сёрбать - результаты будут другие
автор Варена цибуля • вчера в 16:08
Ответ дляШотуткоїться?
Навпаки пмс і я завжд набрякаю перед. Може я хакнула систему))