дамаБезСобачки• вчера в 21:32

Покупка квартиры на западной

Я вот думаю, может взять квартиру в кредит, в Днепре небезопасно, тем более в моем районе, сложно ли это вообще? Кто-то брал недавно?
Жінка з перцем• 1 час назад
Ответ дляПотішаюся
Проблема заходу, шо тут немає роботи. Тому всі чоловіки та жінки в свій час виїжджали в світ на заробітки
От тому і повернуться переселенці всі додому після війни, кому є куди вертатись. І ціни на житло відразу впадуть, бо не будуть же один одному здавати.

Жінка з перцем• 1 час назад
Ответ дляПотішаюся
Дивлюсь я по Ужгороду,які тут будинки -особняки, не скажеш, що люди без роботи таке відбабахали.
Потішаюся• 1 час назад
Ответ дляЖінка з перцем
То все з заробітків.
Сусідка зверху• 1 час назад
Ответ дляЖінка з перцем
Чому без роботи, за кордоном працюють
Жінка з перцем• 1 час назад
Ответ дляGvenna
Я живу біля м.Шептицький (Червоноград), на межі Львівської і Волинської областей. В основному ужгородськими дешевими плацкартами останнім часом і їзжу - або 113, або 045)
Це ви на якій станції сідаєте?
Жінка з перцем• 1 час назад
Ответ дляGvenna
Я до роботи прив´язана, тому можу поїхати раз на рік
Меряю от 0• 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
А в каком городе было сложно?
Тяжело конечно будет привыкнуть и мне к ним и им ко мне, но ведь нужно думать про детей
К вам никто привыкать не будет. Просто вы всегда будете ’понаехавшая’ Даже со своим жильем.

Gvenna• 1 час назад
Ответ дляЖінка з перцем
Це ви на якій станції сідаєте?
Шептицький
Меряю от 0• 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
Так тоже свои нюансы, либо сдавать за копейки .. у нас тут прилеты участились думаю конечно много будет желающих 😢
Ну не нало плакаться. Днепр дорогущий город. Был и есть.
Жінка з перцем• 1 час назад
Ответ дляGvenna
Шептицький
А як там зараз з евакуаціями в лісах/полях? Ви потрапляли? Бо я у квітні збиралась на тиждень поїхати і саме ввели ці евакуації обов´язкові, то скасувала поїздку.
Сусідка зверху• 1 час назад
Ответ дляЖінка з перцем
Чому??? Можете пояснити, що тут загрожує?
У мене з півроку вже якесь підсвідоме відчуття, що доведеться до Харкова не просто вертатися, а тікати.
В Харкові і те спокійніше
ГейТуда• 1 час назад
Ответ дляGvenna
На Світязі не були? Я щоліта з дітьми їзжу на вихідні. Здається це єдине пристойне місце на західній, де так багато води і можна як вдома у водосховищі сидіти днями, от погода мінлива тільки.
Не були, подруга кожне літо там тусить, каже круто )
Жінка з перцем• 1 час назад
Ответ дляСусідка зверху
В Харкові і те спокійніше
Чим де?
Сусідка зверху• 1 час назад
Ответ дляЖінка з перцем
Чим де?
Чим тут де ви зараз
Gvenna• 1 час назад
Ответ дляЖінка з перцем
Ні, не потрапляла ще. Було що стояли під Полтавою в поїзді, не виходили, поки десь літали шахеди.
Коли сідаю в поїзд, пакую все саме цінне в рюкзак, щоб на собі винести в разі евакуації; на ніч готую всім кофти, штани, щоб не шукати якщо буде така зупинка. Павербанк.
тяжкаялюдина• 15 минут назад
Ответ дляОно само купилось
там тоже скоро будет небезопасно, не советую. рассмотрите центральную часть, маленький городок
Порадьте городок або хоча б область, будь ласка.