Весотехник• 2 часа назад
Пізнє заміжжя. Тут є ті, хто вперше одружився після 35?
Цікавить ваша думка з цього приводу. Чи це був свідомий вибір ( чекали кохання) чи так склались обставини?
Сірничок• 2 часа назад
Друзья познакомили специально, знали что оба одни. Вроде любовь, но больше думаю они оба нашли самый лучший вариант среди возможных. То, что вижу среди знакомой пары 35+
Крошка Енот• 2 часа назад
Два варианта обычно, если женщина без особых талантов и карьеры, или долго мужик раскачивался, жили без оформления, но терпение и пиление все перетерли или не очень популярная женщина у мужчин, нашелся наконец тот, кто согласен, его быстро в охапку и в ЗАГС.))
KROX@• 2 часа назад
В 48 вийшла заміж вперше. Кохання було і раніше, але бажання саме заміжжя не було, був страх
Небалувана Галя• 2 часа назад
І свідомий вибір, і обставини. Тільки я не кохання чекала:) А чоловіка, який дбатиме про мене і забезпечить мені той рівень життя, який я вважаю для себе комфортним.
Небалувана Галя• 2 часа назад
Ответ дляКрошка Енот
Неправда. Ще є варіант - вчилась, будувала кар´єру, досиділась до 30+ і раптом бачить - всіх адекватних чоловіків розібрали вже. А будь-кого не треба. От так воно й вийшло.
Фенте Фря• 2 часа назад
Ответ дляКрошка Енот
Який брєдовий брєд.
Крошка Енот• 2 часа назад
Ответ дляНебалувана Галя
Это точно не ваш вариант.)
Весотехник
• 2 часа назад
Ответ дляНебалувана Галя
Якщо не секрет в скільки років зустріли і як познайомилися?
Небалувана Галя• 2 часа назад
Ответ дляКрошка Енот
Это точно не ваш вариант.)
Чому?:) Якраз про себе пишу.
Весотехник
• 2 часа назад
Ответ дляуспокойте_Меня
Оно ван надо .те разочарования .живите и квйфуйте одна
Очевидно треба, мені тоскно бути самій
Крошка Енот• 2 часа назад
Ответ дляНебалувана Галя
Чому?:) Якраз про себе пишу.
Я думала, что люди с карьерой умеют вдумчиво читать, но не везде наверное эти навыки нужны:
’...если женщина без особых талантов и карьеры..’
Небалувана Галя• 2 часа назад
Ответ дляВесотехник
В 34 зустріла, в 35 одружились. Познайомились на сайті знайомств. Довелось відсортувати купу непотрібу там, поки знайшла пристойний варіант (точніше, він мене знайшов).
Небалувана Галя• 2 часа назад
Ответ дляКрошка Енот
До чого тут моє читання? Ви написали ’зазвичай’, я помітила. Але варіантів насправді більше і перераховані вами - не найчастіші.
Крошка Енот• 2 часа назад
Ответ дляНебалувана Галя
Ладно, проехали.)
Лунтик-паунтик• 2 часа назад
Ответ дляКрошка Енот
Некрасиві жінки першими виходять заміж. Бо тверезо оцінюють свої дані і розуміють, що хоч молодістю треба скористатися. А там в хід ідуть вагітності, спадщина від батьків, що завгодно. Можете ставити фіолетових баб, але це правда життя
Лунтик-паунтик• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
На таких знаходяться альфонси, так що вони не в мінусі
Крошка Енот• 1 час назад
Ответ дляЛунтик-паунтик
Не за всеми некрасивыми даже в юности очередь.
Лунтик-паунтик• 1 час назад
Ответ дляКрошка Енот
Я ж не про чергу пишу. Інакше навіщо вагітність або спадок?). Вибір більший в юності серед доступних вільних чоловіків
ДелайКак_Я• 1 час назад
Ответ дляЛунтик-паунтик
Просто выйти замуж это далеко не успех.Главное удачно
Лунтик-паунтик• 1 час назад
Ответ дляДелайКак_Я
Для некрасивої це успіх, повірте. Вони потім хизуються подругам, тим красивим, що перебирають, або розумним, що будують кар´єру, що вже заміжні)
ДелайКак_Я• 1 час назад
Ответ дляЛунтик-паунтик
На здоровье,главное результат
Лунтик-паунтик• 1 час назад
Ответ дляДелайКак_Я
На здоровье,главное результат
По результату всі давно розлучені. Один ніщєброд, інший п´є, інший гуляє. Але те, що в юності бачила серед знайомих одноліток, описала
Небалувана Галя• 1 час назад
Ответ дляЛунтик-паунтик
Альфонси знаходяться на не дуже розумних. Розумна жінка без комплексу меншовартості з алфонсом не зв´яжеться.
Лунтик-паунтик• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
Зв´язуються ще й як. Коли весь час робота і нема де і з ким знайомитися