Тарас Никифорчук називає цю новину хорошою. В своєму сьогоднішньому відео, яке називається "Внимание! Облавы по всей стране! Вскрыта схема ТЦК! Готовятся массовые посадки":
_Alekssandra_• 07 июня в 11:38
Ответ дляАдляВасЯникто
Ужас какой.
Никогда его не любила и не смотрела специально. Как чувствовала
АдляВасЯникто• 07 июня в 11:39
Ответ дляKalinaira
Не смотрю. Тоску разводит и все.
Он в США сейчас.
АдляВасЯникто• 07 июня в 11:41
Ответ дляKalinaira
Вот сученок. А ведет себя как будто в Одессе.
Он уехал то ли в начале замеса то ли после него.
Ответ для-Ань-
Тарас любить розказувати найгірший сценарій, коли говорить, наприклад, про новий законопроект, який ще не прийняли (ще не став законом і може ніколи не стане).
Але у нього є і відео з гумором.
Бо такі сценарій набирають найбільше переглядів... Не дивлюсь його