Вкуси мене• 08 июня в 10:59
Босоножки украинского производства
Понравились, вижу много шьют с замшевой подошвой. На сколько это практично?
Вчителька з мікрорайону• 08 июня в 10:59
Не дуже практично, особливо якщо ви десь в степній частині і багату пилу. Якщо ви десь на заході України, то норм
Коржик• 08 июня в 11:00
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Переведите мысль
Вчителька з мікрорайону• 08 июня в 11:01
Ответ дляКоржик
Переведите мысль
Удалено администрацией...
Докладальниця• 08 июня в 11:03
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Удалено администрацией...
В сенсі, яке має відношення частина України в якій їх носити
Коржик• 08 июня в 11:04
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Удалено администрацией...
Боже мой, написано же, мысль переведите, при чем западная , типа там пыли меньше в городе?
Вчителька з мікрорайону• 08 июня в 11:04
Ответ дляДокладальниця
Пряме. Я живу в Дніпрі, це Степан частина і в нас дуже багато пилу, взуття швидко стає брудним навіть у суху погоду. Коли я їжджу в Карпати, або Львів, то там пилу менше і за взуттям доглядати легше. Коли поруч ліси і менше промисловості, то це відбивається на чистоті
Докладальниця• 08 июня в 11:05
Ответ дляСкрипяСердцем
Не розумію замш в босоніжках.
Виглядає якось ’тепло’
Ну є дуже гарні в замші, тільки не ці
СкрипяСердцем• 08 июня в 11:06
Ответ дляКоржик
Звісно менше. Немає великих промислових виробництв з викидами, частіше дощі.
Вкуси мене
• 08 июня в 11:06
Ответ дляСкрипяСердцем
Не розумію замш в босоніжках.
Виглядає якось ’тепло’
Да, есть такое)) Но выглядит замшевая обувь всегда красивее
Вчителька з мікрорайону• 08 июня в 11:07
Ответ дляСкрипяСердцем
Не розумію замш в босоніжках.
Виглядає якось ’тепло’
Я люблю замшеве взуття і літом, і взимку. Але догляд за ним дійсно трохи важчий ніж за шкіряним. Така підошва буде вимагати майже щоденного догляду. Якщо людина не готова до такого, то краще не купувати, інакше взуття через місяць буде виглядати наче його всім селом три літа поспіль носили
Пані_Загадка• 08 июня в 11:12
Ответ дляДокладальниця
Ну если вы в горах, удобнее)))
КвартираЧья• 08 июня в 11:13
Ответ дляВчителька з мікрорайону
на заході постійно дощі і болото, тому там тим більше не підійуть))
ЛюбимаЯНЬ• 08 июня в 11:18
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Дивне у вас мислення. Я живу на ЗУ пил є, він нікуди не дівся. А коли ще й довго нема дощів то увечері можна бачити стовб пилу під лампою вуличного ліхтаря.
Леся Українка• 08 июня в 11:18
Ответ дляКвартираЧья
Тут ніби Київ скиглить що дощ і холодно. Захід- сонячна погода, але дощу треба бо земля суха.
Леся Українка• 08 июня в 11:19
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
+100. Я вчора гуляла 2 год. Підошва в кед грязна.
Все буде• 08 июня в 11:19
Я не беру замш , але якщо вам дуже хочеться візьміть дві пари одні замш на вихід так би мовити , одні не замш на зміну коли не жалко .
Хвильоватиша• 08 июня в 11:33
Ответ дляВчителька з мікрорайону
В Новой Каховке - в степи - прекрасно носилась замшевая обувь, даже в дождь. Правда сейчас там не до новых замшевых босоножек, поэтому приглашать проверить не буду, просто поверте((
Мания-Величия• 08 июня в 11:36
Ответ дляВкуси мене
Замша мягкая, ногам комфортно. Но в дождь лучше не попадать.
Ищите с нормальной подошвой замшевьіе.
Курочка• 08 июня в 11:45
Ответ дляМания-Величия
Ищите с нормальной подошвой замшевьіе.
В дождь и в кожаной обуви лучше не попадать. И не только в обуви)
По поводу обуви непрактично, на 1 сезон, если много ходите. Если из машины в машину и где-то на летней площадке посидеть -то норм.
Докладальниця• 08 июня в 11:46
Ответ дляПані_Загадка
Ну если вы в горах, удобнее)))
В горах в трекінгових черевиках зручно
Докладальниця• 08 июня в 11:47
Ответ дляКвартираЧья
Не пишіть дурню
Кружите меня,кружите• 08 июня в 11:47
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Степан частина? Яка частина?
Вчителька з мікрорайону• 08 июня в 12:31
Ответ дляКружите меня,кружите
Степан частина? Яка частина?
Розумова діяльність настільки обмежена, що не взмозі останні 2 літери місцями поміняти? 🤦♀️ що таке автозаміна напевно ви вперше чуєте. А взагалі то я помітила, що коли людям нема чого сказати, то вони до незначних дрібниць чіпляються. По суті питання автора вам є що відповісти?
Вчителька з мікрорайону• 08 июня в 12:32
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Все у порівнянні. Якщо ви поживете рік в Дніпрі і потім повернетесь до себе, то відчуєте суттєву різницю
Пацан к успеху шел• 08 июня в 16:21
Ответ дляPrervana
Ну подумайте сами, во что они превратятся, если в них на рынок пойти, на природу или просто по общественному транспорту потаскаться. Может у вас конечно образуется новое хобби - постоянно чистить их от пыли и травяных пятен, но это не точно
Раньше такого типа обувь называлась модельной. Это пройти по чистому сухому ровному асфальту.
Про природу вообще удивили. Для бездорожья выбирается обычно что-то типа спортивных сандалий для пешего туризма. Но точно не такие, как на фото, чтоб в них ходить по грунтовке, траве, камням и т п.