Все питаю зарання• 11 июня в 10:51

Замовила тур до Болгарії...

І вже стільки всього начиталася про кордон і дорогу і саму Болгарію, що бажання їхати пропало ще на корню, але вже аванс заплачено і дитина дуже вмовляла хоч кудись поїхати, пішла на це все тільки ради неї.
Всі пишуть, що все погано, що дорога прям не стерпна. що ніколи в житті більше не поїде, але кожного літа та Болгарія переповнена і людей там не меншає, то виникає питання - ХТО Ж ТУДИ ПОСТІЙНО ЇЗДЕ І НАВІЩО, якщо все так погано)).
Цвірінь• 11 июня в 20:06
Ответ дляВсе питаю зарання
Я на золоті піски і вибрала)
Я думаю отличный выбор! Если захочется погулять-езжайте в Варну. Ну или по месту там и замок есть недалеко и развалины

Цвірінь• 11 июня в 20:06
Ответ дляБува і таке
Дякую!
На здоровье! Хорошо отдохнуть!
Як_наготую...• 11 июня в 20:07
Ответ дляВсе питаю зарання
Бо в Болгарію ближче і без пересадок, з пересадками це може бути ще довше😩
Літак
автор Все питаю зарання • 11 июня в 20:07
Ответ дляЯк_наготую...
Літак
Мені до літака треба зробити ще мінімум дві пересадки, а то й більше
Як_наготую...• 11 июня в 20:07
Ответ дляВсе питаю зарання
Взагалі ближче Румунія там теж чорне море ,як і в Болгарії,а ще ближче Одеса
Дама_из_рекламы• 11 июня в 20:08
Ответ дляКриниця щастя
на румунському
Румунський зазвичай переходять за півтори години, якщо автобус не запізнився по електронній черзі. Це не польській
Як_наготую...• 11 июня в 20:08
Ответ дляВсе питаю зарання
Ви із звідки?
Дама_из_рекламы• 11 июня в 20:09
Ответ дляЯк_наготую...
Літак
До аеропорту ще дістатись треба, і потім від аеропорту
ПушАпница• 11 июня в 20:09
Ответ дляЦвірінь
Ну в июне везде почти не сезон еще.
А как вы туда добирались?
Літаком з Польщі
Сезон ,вода тепла, людей достатньо але не багато

автор Все питаю зарання • 11 июня в 20:09
Ответ дляЯк_наготую...
За Румунію взагалі ніколи не чула і не знала нічого про їх курорти , тільки ось тут вже недавно прочитала, що і туди теж їздять, може й туди поїхала б
автор Все питаю зарання • 11 июня в 20:10
Ответ дляЯк_наготую...
Ви із звідки?
Яка різниця? Я ж вам кажу, що мінімум дві пересадки
Цвірінь• 11 июня в 20:10
Ответ дляПушАпница
Літаком з Польщі
Я никогда не была там. А вы в каком гюнаселенном пункте? Самолёт из Польши какая стоимость?
И в целом сколько жильё например и еда?
Як_наготую...• 11 июня в 20:11
Ответ дляДама_из_рекламы
Зате менше на автобусі
автор Все питаю зарання • 11 июня в 20:11
Ответ дляЯк_наготую...
Зате менше на автобусі
Від пересадок теж не менше нервотрепки, там одні нюанси, а там другі, але виходе одне на одне
Криниця щастя• 11 июня в 20:25
Ответ дляДама_из_рекламы
зараз ні. дуже багато людей пишуть, що там величезні черги
v.melnik_km• 11 июня в 20:30
В Болгарію вперше поїхала позаминулого року, це був Сонячний берег, і була приємно здивована, бо багато чула так собі відгуків. Готель у нас бу Барсело, мені зайшло навіть. Минулого року була Греція, Корфу, ну то взагалі любов любовна, але і дорога автобусом геть нелегка. Цей рік знову Болгарія з певних причин, але вже Сонячний берег. Виїзд в суботу, 13.06, начиталась форумів, що на кордоні з Румунами треш… підзасмутилась, але відпустила ситуацію, як уже буде. А був у мене досвід очікування на кордоні з поляками 17 годин, ну що Вам сказати, приємного мало, але забувається і емоції подорожі негатив витісняють. Так що більше оптимізму, море перекриє усі нюанси непростої дороги. Усім гарного відпочинку!
ПушАпница• 11 июня в 20:32
Ответ дляЦвірінь
И в целом сколько жильё например и еда?
Борш
Близько 70 євро на одного в один бік
Зі Львова на авто
Жило 65 євро доба
Продукти і кафе +- як в Україні
Цвірінь• 11 июня в 20:35
Ответ дляПушАпница
Борш
Близько 70 євро на одного в один бік
Зі Львова на авто
Жило 65 євро доба
Продукти і кафе +- як в Україні
Ой,не поняла сначала, думаю нечесе какой борщ дорогой
Это вы апартаменты на арнби сняли?
А сколько со Львова ехали?
Дама_из_рекламы• 11 июня в 20:47
Ответ дляКриниця щастя
Не пишіть дурниць

автор Все питаю зарання • 11 июня в 20:48
Ответ дляДама_из_рекламы
Не пишіть дурниць
Це не дурниці, а подивіться і почитайте
автор Все питаю зарання • 11 июня в 20:58
Ответ дляЯк_наготую...
Ви із звідки?
Що вам дасть ця інформація? Чи ви думаєте я так от вінта це написала і нічого не моніторила і не взнавала?
Поросенка• 11 июня в 21:07
Ответ дляДама_из_рекламы
Болгари взагалі то слов’яни
Мешанные с тюрками и местными балканцами, да, поэтому кухня отличается.
Малая Налегке• 11 июня в 21:07
Ответ дляВсе питаю зарання
Удалено администрацией...
Криниця щастя• 11 июня в 21:25
Ответ дляДама_из_рекламы
Не пишіть дурниць
аби ляпнути, так? як мене ’уміляють’ подібні дами, які все завжди знають краще за інших. Ок, буквально щойно розмовляла зі знайомою, яка прямо ЗАРАЗ їде в Болгарію. Стояли на кордоні 18!!!! годин.
автор Все питаю зарання • 11 июня в 21:39
Ответ дляКриниця щастя
Жесть
Проработник• 11 июня в 22:28
Ответ дляКіма кепка
Мені зробили подарунок в Хризантему, на 12 днів.
Щось не знаю чи нормально там ….
Нормально. Это хороший отель на Солнечном берегу. И потом это же подарок, вы ничего не теряете. Море, солнце, фрукты, смена обстановки, мирное небо. Что вы еще ожидаете от отдыха?
Проработник• 11 июня в 22:33
Ответ дляАноним НаВсеГда
Може бути всяке. Я в Болгарію не їздила, але багато їздила в інші країни. То і між кордонами стояли 6 годин. Водія не пустили на кордоні і ми стояли чекали підміну, бо з одним їхати не можна було Європою. Ще якось 3 години додатково тупо стояли на угорському пункті пропуску, бо в пасажира була зайва пляшка спиртного і треба було оплатити штраф, чекали персонал, який приймає штрафи.
О, у нас одна звезда поперлась на нейтральной полосе цветы нюхать и фотки делать… и нарушила границу. Приехали погранцы, собака, полиция. Штраф оформляли, допрос. Пару часов потеряли. Плюс выяснилось, что ей 17, а значит допрос с мамашей. Материл их весь автобус. Еще и полный досмотр автобуса сделали. При этом ей орали куда поперла…но она наушники натянула и мангала на всех.
Проработник• 11 июня в 22:45
Ответ дляДавно без алко
Для чого прям запас брати? В автобусі на крайній випадок вода знайдеться, та й в них не жарко, кондиціонери працюють, зупинки кожні 4 години, і часто на заправках, де можна купити все.
Нужен запас всего своего. Если по каким -то причином автобус выбьется из графика, то никаких остановок не будет. Туалет в автобусе и все. Не все водилы приторговывают водой. А едой так и подавно. Лето это трешак дорога. Можно и в поле 4-5 часов загорать.
Из того что помню:
поломка - поле- солнцепек
граница- место, где уже нельзя выходить- несколько часов сидения
пассажирке стало плохо- ожидание скорой- движение дальше с нагоном графика, чтоб успеть в окно на границе
меня забывали на заправке, при этом спящий в автобусе подросток уезжал дальше.
Была авария, когда пассажиры валялись в проходе. Потом бинтовали головы и зализывали ссадины.
Пятый год регуряных катаний, я могу мемуары писать…
Поэтому плед, подушка, тапки, еда, вода, павербанки, зарядка. Все свое и без вариантов. Это все не в руках держать.
Проработник• 11 июня в 22:48
Ответ дляДама_из_рекламы
А шо саме ’как в совецком союзе’?
Обычно такое кричат те, кто в ссср только родился.
ТихоЯ• 11 июня в 23:10
Ответ дляПоросенка
Дорога тяжелая, да. Может, из-за этого. А еще те, кто привык к олл хотя бы в Турции и Египте-может, там кажется скромнее. Главное, чтоб Вы правильно выбрали место, а остальное зависит от вас.
А чим вона тяжка? Поганий асфальт? Довго їхати?
Я їжджу до старшої дитини 45 годин автобусом, зі мною ще 4-річна дитина їздить 🤷🏼‍♀️