Мамина корзиночка• 11 июня в 15:38
Елайн E line перевізник. Ніколи знову !!! Автобусом до Туреччини
Хто там ще хоче автобусом до Туреччини ? Їдемо третю добу з Києва. Спочатку перенесли виїзд за день з 7 на 14 годину, потім начудили з місцями, по пересаджували куди попало навіть тих хто доплачував за місця. З нами їде родина з 4 дітьми, вони доплачували за передні місця, в результаті їм дають місця 1 поверх, 4 із 6 місць їхати спиною, ще 2 в іншому кінці автобуса. Кордон румунський 12 годин !!! Турецький ще 2 години, Ніхто нікуди не поспішає. Вже пішла 50 година моєї чудової подорожі з цим конченим перевізником. І ще години 3-4 їхати. В результаті в готель ми приїжджаємо майже на добу пізніше купленого туру. Гроші ніхто не поверне звісно. Тварі коротше кажучи. Порад не потребую, просто застерігаю хто ще планує автобусом їхати.
Сама не знаю• 11 июня в 16:41
Ответ дляКавунка
А білети на поїзд так просто не візьмеш - вічно немає.
І у автора пакетний тур.
пакетный можно брать как автобусный, так и авиа, автор сама себе выбрала такой геммор
Чеширская кошечка• 11 июня в 16:44
Ответ дляСама не знаю
Только цена возростает на 40 тысяч на семью
ГугелП@лАмался• 11 июня в 17:05
Ответ дляЧеширская кошечка
Или дороже но быстрее, или дешевле но 3 суток. Можно вообще не ехать - экономия
Чеширская кошечка• 11 июня в 17:27
Ответ дляГугелП@лАмался
Ну как сказать, можно потратить на что то полезное