Шкварочка• 11 июня в 15:43

Автобусом в Німеччину з Києва

Я не знаю, чи витримаю я дорогу. У мене то спина, то рука, то коліно.
Наскільки складно?
Вам телефонограмма• 11 июня в 15:46
Я живу на границе с Францией, всегда делаю привал в Варшаве, мне так легче добираться

Дадосвидания• 11 июня в 15:49
обязательно автобус всю дорогу? Тут есть вероятность на границе простоять..лето.Неделю назад стояли 2,5 часа,так это еще быстро.
Дайте подуться• 11 июня в 15:52
Мне автобусом було норм, проще чем поездом через Польшу потом пересадки потом еще автобус
А так в в один села и норм не тягаться пересадками
AnnaOst• 11 июня в 16:10
Мені легше потягами з пересадками, ще й щоб у Варшаві ночувати. Мама моя їздила маршруткою яка з адреси до адреси, їй легше так. Автобусом я б не витримала
Омлетик• 11 июня в 16:13
Киев- Бремен 26 часов , нооо в разные времена было от 25 до 34 часов .
Питань нема• 11 июня в 16:29
Їжджу тричі на рік саме в Німеччину, бо прямий автобус до міста, яке мені потрібно. Викупляю собі два місця. Так це дорого, але ні від кого не залежу. Минулого липня на кордоні стояли 17 годин
Плекаю думи• 11 июня в 16:37
Тяжело
Дон Пэдро• 11 июня в 16:54
Ответ дляПитань нема
Дорого то скіко?
Тушьмушьнюшь• 11 июня в 17:01
Ми минулого року їхали в Берлин 23години. Перед поїздкою бувала не витримаю, но все норм було

Питань нема• 11 июня в 17:51
Ответ дляДон Пэдро
Дорого то скіко?
10800 грн два місця, це зі знижкою за додаткове місце