Фиона Шрековна• 12 июня в 20:15

ЗАК! Переживіть це зі мною. Що зі мною?всьо?

Жінка, 30-35р, наявний бронхіт, перебіг до тижня
Гербарія сушу• 12 июня в 20:16
Шукайте труну.

Партизанка• 12 июня в 20:16
Жить будете довго, якщо не будете дурного брати в голову)
So_so• 12 июня в 20:17
*****ц
Я не тону• 12 июня в 20:17
Матушка, да вы тревожница. Вы с таким анализом еще 100 лет протянете.
А водичку пить нужно, тромбоцитики будут пониже, и бронхитик легче откашляется.
Выздоравливайте!
Кукусик• 12 июня в 20:20
Ответ дляГербарія сушу
Шукайте труну.
А ви вмієте підтримати
Астоновитесь!• 12 июня в 20:20
аб пьете?
Свекруня• 12 июня в 20:21
Пиздец, можно мне такие анализы пожалуйста каждый раз?
Ко ко Шарік• 12 июня в 20:22
Ответ дляГербарія сушу
Шукайте труну.
лечитесь.
Админко• 12 июня в 20:59
Нормальні аналізи.

автор Фиона Шрековна • 12 июня в 21:47
Ответ дляЯ не тону
Выздоравливайте!
Так я просто бачу сраку!!! А причини в крові я не бачу - де лімфоцити якщо уе грві було спершу; де нейтрофіли??? Ну ок нейтрофіли нема і добре. А дімфоцити де??? Я кашляю, я маю яку-неяку температуру!!! Де мроументи того, що відбувається з тими непонятними показниками, ті що з зіркою? Чого вони здвинулися?
автор Фиона Шрековна • 12 июня в 22:11
Ответ дляСвекруня
А оно погане лімфоцетарне співвідношення.
І оно щільність дуже багато.
І немає в аналізі як таких збоїв. Тобто просто непонятні відхилення без видимих причин
Я зараз маю бронхіт. Чому не реагує організм. Нічого не працює
Свекруня• 12 июня в 22:34
Ответ дляФиона Шрековна
І оно щільність дуже багато.
Блин, ну вы ж болеете
Погане - то не отклонение на 0.40 при бронхите
Важнее другие показатели
Если у вас ипохондрия, тут не поможешь, сорямба
автор Фиона Шрековна • 12 июня в 23:07
Ответ дляСвекруня
Блин, ну вы ж болеете
Важнее другие показатели
Так а що тут? Вкратции*
Непонятна фігня?
Свекруня• 12 июня в 23:20
Ответ дляФиона Шрековна
Так а що тут? Вкратции*
Непонятна фігня?
Вы тролль? Все у вас хорошо в анализах
автор Фиона Шрековна • 13 июня в 00:34
Ответ дляСвекруня
Вы тролль? Все у вас хорошо в анализах
Ні!!! Ну якой такой троль. Ви ж бачете: я хвора БРОНХІТОМ. Який настав не сам по собі ж. А від вірусу. Якщо даже це не бронхіт, а «кашель» як ми кашляємо всі при простуді - де лімфоцити? Де моноцити? Все що у мене бувало при «застудах» різноманітних. Нейтррфвлів нема, не страшно, вони були у мене буквально один раз колись. Тобто розумієте - хвороба (скарги) є, дрянь в аналізах якась є! А слідів бронхіту і його природи/причини тощо - НЕМА!
І я боюся що мій бронхіт - не причина цих відхилень. Що це якийсь легенький вірус дуже був, що його сліду за тиждень не стало. А ці ввдхилення є щось інше і страшне.
Ну бо я не розумію цей аналіз!
автор Фиона Шрековна • 13 июня в 14:02
Ответ дляЯ не тону
Выздоравливайте!
Знайома каже дуже дивні; питає що я приймаю на постійній основі, що могло б таке видати; каже йти до гематолога, до імунолога.
Каже не гуглити бо занадто глибока специфіка, щоб себе не накрутити.
Я вже взагалі нічо не можу понять
Подивіться ще раз уважно, що там такого є глибокоспецифічного і недоброго?