Крию матом страшно• 12 июня в 21:22

Забило каналізацію в приватному будинку

Пробивали уже шлангом з керхером, результат на 2 дні
Багато колін є може десь забилось там і шланг не може достати. Можливо хтось знає якісну хімію яку можна залити
Мизимец• 12 июня в 21:27
Хімія не допоможе, якщо всяке сміття бросали.

parele• 12 июня в 21:27
Викликайте сантехника з дуйкою - є такий агрегат. Потім тросом. Жодна хімія не справиться. Мали колись таку саму проблему. Майже цілий день він ковирявся тоді.
Тумба-юмба• 12 июня в 21:29
Ви туди кістки кидали? Як можна забити своє?
автор Крию матом страшно • 12 июня в 21:29
Ответ дляparele
З дуйкою це типу компресором видовує?
автор Крию матом страшно • 12 июня в 21:31
Ответ дляТумба-юмба
Тільки переїхали в будинок, до нас були попередні власники.
І не відомо як ідуть ті труби під землею явно не з плавним переходом.
Видовували шлангом то куски жиру твердого по 20 см вилітало
Нульовий сантиметр• 12 июня в 21:31
Ответ дляТумба-юмба
Жир застигає, разом з миючими засобами і утворює засор.Шо ви як дикі
Тумба-юмба• 12 июня в 21:32
Ответ дляНульовий сантиметр
І його не можна пробити?
ЖаннаНеАгузарова• 12 июня в 21:32
Ответ дляТумба-юмба
Воно з часом забивається саме, бо на стінках труб відкладається жир.
автор Крию матом страшно • 12 июня в 21:33
Ответ дляНульовий сантиметр
Так, перший раз прочистили то два куски випало, думали що уже буде ок, запустили пральну машинку і знову по новій

Ответ дляТумба-юмба
І його не можна пробити?
Він такий утворюється як цемент
Нульовий сантиметр• 12 июня в 21:34
Ответ дляТумба-юмба
І його не можна пробити?
Ну приблизно як пробити кусок сала у трубі з поворотом на 90 градусів
parele• 12 июня в 21:35
Ответ дляТумба-юмба
Ми, наприклад, колись вирощували гусей. Поки його розділяєш - миєш постійно. Жир попав та забив трубу.
Більше не вирощуємо)))
parele• 12 июня в 21:35
Ответ дляКрию матом страшно
З дуйкою це типу компресором видовує?
Так, типу того.
Тумба-юмба• 12 июня в 21:40
Ответ дляКрию матом страшно
А, ну так би і написали, що до вас ще.
Я живу на в квартирі, 11 поверх. Над нами ще чотири. І якась скотина напхала в унітаз газет. І все це застрягло трохи нижче нашого поверху. Як згадаю.... Сантехніки з восьми ранку і до десяти вечора колупались. Примінили всі свої девайси. Бо трос не допоміг.
Просто треба визвати того, хто знає, а не просто тросик покрутить
Тумба-юмба• 12 июня в 21:41
Ответ дляparele
Більше не вирощуємо)))
Я такого не знала.
parele• 12 июня в 21:44
Ответ дляТумба-юмба
Я такого не знала.
Так, жир дуже якісно забиває труби. А туалетний папір псує насос.
Эта_Шикарна)• 12 июня в 22:06
Ищите сантехников с камерой на тросе. Они обследуют линию канализации и выяснят характер засора. Химия точно не поможет.
автор Крию матом страшно • 12 июня в 22:20
Дякую усім за рекомендації.
Завтра будемо викликати сантехників
Краля-Галя• 12 июня в 23:22
Да, гидроударом только получилось пробить, вызывали специалистов. Трубы как новые стали.