Попразендовна• 13 июня в 09:29
Історії кількох побачень
кілька побачень - 1) запросив до себе прийшла, там гриби погано промиті та яєшня - пішла через півгодини бо хотіла їсти ( я не їм без м´яса або риби, а для нього це прям вау вечеря бо там же гриби!!!) 2) запросив у аквапарк мені через пару годин набридло, голову напекло, спати хочу - він- та ти що підеш? ми ж за цілий день заплатили!! ( тобто я маю за 350 грн накупатись до обмороку і щоб ще рік не хотілось) 3) сказав що грошей небагато пригощав бояришником( настойка глоду) 4) набрав дешевого закусона типу намазки та плавлені сирки, прийшов з відкупореною плящкою вина ( відмовилась, бо не пью те що не при мені відкорковують) сам поїв , випив та поліз цілуваться. 5) на побаченні в кафе сказав що не розраховував що буду їсти ( післі роботи) сказала що сама оплачу рахунок та пересіла за інший столик. 6) щоб зустрічатись сдавав усі прикраси та вкрав ноут у своєї дитини 7) каже в парку нудно - пішли вип´єм, а це не в парку -це з тобою нудно.
Це усе різні люди в різні часи, також були чоловіки які були вище мене по статусу, я себе там теж почувала не комфортно, бо в нього кепка коштує як усе що на мені.
ТаПрямТам• 13 июня в 09:36
Автор, а у чому питання?
Взагалі я вам так розумію, просто на всі 100.
Якби я тут свої написала історії, то було б і смішно і грішно
Фантазерша• 13 июня в 09:38
Ответ дляЛовлю капці
Це жах, що ці всі чоловіки сталися з вами
Прынцесса вращается в среде маргиналов.
Бедняжка...
Ковбой Хагис• 13 июня в 09:50
Ответ дляПартизанка
Это ж через скольких вы прошли, капец....
Как сквозь пургу и буран
МУСЯкомарова• 13 июня в 09:51
Ответ дляЛовлю капці
Я подумала это один и она мазохистка, пока не дочитала до конца. Самый треш, чмо что ноут у ребенка украл
МУСЯкомарова• 13 июня в 09:51
Ответ дляТаПрямТам
Автор, а у чому питання?
Напишите, мы поржем. У меня у самой хватает тоже
Голена блондинка• 13 июня в 09:51
Интересно, номер 5 это один и тот же человек? Со мной так хотел встретится, так хотел, не мог 4 дня до выходных подождать
Я сказала, что на неделе могу только после работы. Мурыжил полчаса по парку, пока я спокойно не сказала, что я после работы и я хочу есть. Либо идем в кафе либо я еду домой. После этого свидание не заладилось, сидел в кафе, то молчал, то бурчал что-то. Я пыталась разговорить, как-то вернуть свидание в романтические русло. Короче попросила все упаковать с собой, расплатилась, села в машину и заблокировала этого идиота.
Ловлю капці• 13 июня в 09:51
Ответ дляМУСЯкомарова
Я теж поки читала думала, що один))
Ковбой Хагис• 13 июня в 09:52
Ответ дляТаПрямТам
Автор, а у чому питання?
Напишіть свої. Бо народ вже набіг, а почитати нема що. У автора не виходить тримати аудиторію
Катастрофа• 13 июня в 09:55
Ответ дляКарма хамелеона
де це аквапарки по 350 грн. за цілий день?
В 2002 році
Попразендовна
• 13 июня в 10:17
Ответ дляТаПрямТам
Автор, а у чому питання?
Давайте поділіться будь-ласка, треба ж збирати дані і виробляти якусь стратегію бо оте все ...
Попразендовна
• 13 июня в 10:18
Ответ дляКарма хамелеона
Давно було
Глас_Народа• 13 июня в 10:42
Просто нужно ещё по телефону отшивать недеквидов. Я так понимаю вы на СЗ знакомились .
У меня только прекрасные воспоминания об этом месте . Потому что не стеснялась в бан отправлять
ТаПрямТам• 13 июня в 11:27
Ну добре ,якщо ви так просили.
Історія один. Зустрілись з чоловіком, на моє дивування сподобався, цілий тиждень гуляли, так мило, як в юності. Мені було 47 йому 56. Потім він баче- мадам созріла, каже поїдемо в одне місто? Вже пішов другий тиждень побачень. Я кажу, давай, я дама без відносень, вільна. Ми почали вже з ним цілуватись.я ніби то настроїлась...
ТаПрямТам• 13 июня в 11:30
Ми їхали в авто минут 30.
Приїхали туди де було багато гаражів. На вході буда охорона, він сказав що йому в гараж. Я ж сиджу, нічого не подозреваю. Він под´їхав до гаража,відчинив двері. Я сиджу, чекаю, може що взяти треба йому. Він підходить каже, ну шо ти, вставай, пішли. Я - куди? Він - сюди, я тобі єкскурсію проведу. У мене там дуже цікаво...Я охреневшая вжалась в сідуху
ТаПрямТам• 13 июня в 11:36
Я кажу, це ти мене сюди привіз? Він - да.
Я красиво вдягнена. Він тоже нормік, працював гл.інженером на якомусь частному заводі. І тут на тобі - гараж. Я кажу та ні, мені таке не підходить, відвези до дому . Він не міг угомонитись і требовал щоб я пішла і подивилась ,бо у нього там є погреб, а в цьому погребі є якісь конструкції які він як інженер сам побудував, таи є і вода і пліта і туплет. Типу погреб як бункер. Я охуєла від цьго так, що у мене почалась головна біль. І тоді я стала дуже зла і дуже громко сказала щоб відвіз мене до дому. Він відвіз. І сказав що я дивна.....
ТаПрямТам• 13 июня в 11:36
Ответ дляМУСЯкомарова
Написала одну историю
ТаПрямТам• 13 июня в 11:38
Вторая История была тоже интересная для слушания, но участвовать в таком мне не але.
Молода і нерозважлива• 13 июня в 12:19
Ответ дляГолена блондинка
Удалено администрацией...
Я така бойова• 13 июня в 13:48
Ответ дляКарма хамелеона
це історії з життя автора, невже не зрозуміло? Вона ж написала.
Я така бойова• 13 июня в 13:55
У мене не було трешових побачень, ну от самі невдалі це коли мало спілкувались до самого побачення, наприклад заметчились на сайті знайомств, короткий діалог, і запрошення зустрітись. Зрозуміла для себе що це фігня повна.
Готова до другої• 13 июня в 15:42
Ответ дляМолода і нерозважлива
Удалено администрацией...
Быдло тут только Вы. Кто Вам дал право автора оскорблять?