Пишу каліграфічно• 2 часа назад

Після спілкування з родичами((

Чому лише після спілкування з рідними почуваю себе нікчемою?
Маю багато знайомих і друзів, а також багато доводиться спілкуватися з колегами. Відчуваю до себе від людей повагу і довіру, але саме родичі мені вказують, що я нікчемна істота і після цього на душі дуже неприємне відчуття.
Потім дуже важко відновлюватися.
Мені треба мовчки зі всім погоджуватися, щоб бути хорошою?
Фоточки нема• 2 часа назад
А ви попробуйте не спілкуватись з людьми, які несуть вам негатив.
Відчуєте неймовірне полегшення. Родичі родичами, але круг спілкування ми формуємо собі самі

Love_Love_Love_• 2 часа назад
Справа в тому що вам не треба бути хорошою. А ще краще не спілкуватися з токсичними людьми і нічого ім не доказувати.
Зупка_цем• 2 часа назад
Я обрала не спілкуватись. Поступово зводити на ні. Не їздити на дні народження тощо
lilul990• 2 часа назад
Краще не спілкуватись. Якою проработаною ви б не були. Хтось не переносе лактозу і не вживає молочку. І ти з цим нічого не зробиш
Бавовна• 2 часа назад
Ответ дляЗупка_цем
Я також. Нарешті дозволила собі бути собою
Фіфачка• 2 часа назад
1. Авторе, потреба спілкуватись з родичами та триматись за них - навʼязана, так легше керувати людьми, коли вони в групках і наче одне за одного відповідають.
2. Я вам ДОЗВОЛЯЮ бути поганою. Ви тепер погана. Для всіх. Робіть з родичами що хочете (якщо звісно ви від них ні в чому не залежні).
Сколько_мне_лет?• 2 часа назад
Не общайтесь
Я не общаюсь

ГороховаЯ• 2 часа назад
Чувствую уважение и доверие - это как? Или вы это чувствуете, когда в магазине к вам продавец обращается?
Мальчижка• 2 часа назад
Как меня заипали мои родичи. Просто крик души!
Бабуся мороз• 2 часа назад
Менше спілкуватись треба з токсиками.
Колдунья-вещунья• 2 часа назад
А хто саме ці родичі?
Паспортний стіл• 2 часа назад
Вычеркнули и выдохнули
автор Пишу каліграфічно • 24 минуты назад
Ответ дляГороховаЯ
Ну це приблизний опис. Суть в тому, що ніхто мені не казав, що я така сяка