Флюорография гуся• 18 июня в 11:51

Болгарія Хризантема

Дівчата вперше в житті їду на море.
В цей готель.
Скажіть чи потрібно брати зубну щітку, зубну пасту, полотенця, фен,туалетний папір?😅
Инфотуфелька• 18 июня в 11:54
Туалетний папір обов’язково. Порадниці кажуть, що в Болгарії совок, то мабуть там точно газетою ізвєстія дупи витирають

Все знаю від і до• 18 июня в 12:01
Відпочивали в дешевшому готелі. Було все перераховане, крім зубної щітки.Рушники брали пляжні.
Белоснежко• 18 июня в 12:03
Покажи фигуру в купальнике
Будешь с болгарами знакомиться?
автор Флюорография гуся • 18 июня в 12:06
Ответ дляВсе знаю від і до
А дешевий готель це як ? Скільки зірок?
Все знаю від і до• 18 июня в 12:08
Ответ дляФлюорография гуся
А дешевий готель це як ? Скільки зірок?
Не смійтеся, але 2*. Тільки там номери різних категорій. Були навіть без кондиціонера. МИ їздили колективом. То в нашому номері був і фен і кондиціонер. В інших- не було.
90x60x90• 18 июня в 12:09
Напишите в отель и узнайте, включите все пункты, которые Вам важны
Проня_Прокоповна• 18 июня в 12:13
Автор, а в дороге вам зубная паста и щетка не понадобятся?
Зілля до весілля• 18 июня в 12:52
Зубная щетка и паста берите и пляжные полотенца и для бассика, они не дают, только один комплект в номере. Фен обычный отельный был там
автор Флюорография гуся • 18 июня в 12:55
Ответ дляЗілля до весілля
Туалетка шампунь гель для душа?

Зілля до весілля• 18 июня в 12:57
Ответ дляФлюорография гуся
Туалетка шампунь гель для душа?
Туалетка есть. Гель для душа не помню если честно, я всегда беру свое все, потому что там шампунь и гель для душа все одинаковое самое дешевое
Метелик• 18 июня в 13:10
Почитайте відгуки про цей отель, або на букінгу опис, повинно бути написано що у них є.
Зубну пасту і щітку завжди беру.
Крем, свій шапунь /маску для волосся.
На крайній випадок, думаю магазини там є, докупите.
Блакитна устриця• 18 июня в 13:47
Ответ дляФлюорография гуся
Туалетка шампунь гель для душа?
Туалетний папір майже щодня докладають, і зазвичай стоїть +1, і це ми були в 3-х зірковому готелі минулого року, а у вас 4, якщо не помиляюсь, щітку, і пасту, так, беріть, гель і шампунь є, але чи стане вам, нам не докладали ні в 3* ні в 4* зірках.
Инфотуфелька• 18 июня в 13:57
Ответ дляМетелик
Зубну пасту і щітку завжди беру.
Крем, свій шапунь /маску для волосся.
Авторка певно думає, що магазинів там нема, як зібралася туалетний папір з собою тягти