На привозе• 18 июня в 11:24

Автобусний тур на море. Хто на досвіді?

Вже третій рік заглядаю на ці тури але не наважуюсь, складались відпустки інакше.
Хочу а море, кінець серпня, я і дитина 11 років, з Чернівців. Бюджет - чим меньше, тим краще))
Розкажіть про свій досвід, хто так їздив. Похваліть тур або відмовте))
Я тут Живу• 18 июня в 11:28
Якщо чим менше тим краще - підписуйтесь на усі підряд турфірми і ловіть відмовний тур.

Миссис Буркул• 18 июня в 11:32
Я боюсь літати, тому завжди іду закордон відпочивати автобусним туром. Для мене головне, щоб без нічних переїздів.
Та_все_ок_будет• 18 июня в 11:35
Ми на автобус і до Болгарії ідимо
автор На привозе • 18 июня в 11:37
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ми на автобус і до Болгарії ідимо
ні, от Болгарію я взагалі не сприймаю
вкрации• 18 июня в 11:37
Ответ дляНа привозе
ні, от Болгарію я взагалі не сприймаю
Черногория
Апофиозная• 18 июня в 11:40
Я ездила в Грецию,ездила как раз конец августа, начало сентября. Советовать не буду, т.к. такой отдых для неприхотливых. Мне в целом понравилось, я не жалею
автор На привозе • 18 июня в 11:42
Ответ дляАпофиозная
де тур купували? що саме ’дляневибагливих’?
Не заздріть тьоті• 18 июня в 11:42
Ответ дляАпофиозная
Дорога важка? В якому готелі були?
Не заздріть тьоті• 18 июня в 11:43
Ответ дляАпофиозная
Скільки треба мати з собою євро на двох ( з дитиною)?на тиждень

Патика-мотика• 18 июня в 11:43
Ответ дляМиссис Буркул
Який перевізник без нічних переїздів везе на море?
Апофиозная• 18 июня в 11:43
Ответ дляНе заздріть тьоті
Дорога важка? В якому готелі були?
Дорога нормально перенеслась, обратно было тяжелее). Отель уже не помню, если надо, поищу куда ездили. Это деревня, глухая, но пляж и море хорошие
Червона рута• 18 июня в 11:44
Їздили з сином в Чорногорію. Дорога зайняла 27 годин. Фізично важкувато, враховуючи, що у мене купа питань по здоров’ю, то їхала з великою аптечкою. Добре, що зі мною ще їхала подружка з сином, то замість ліків допомагав джин-тонік, тому дорога в загальному пройшла непогано
автор На привозе • 18 июня в 11:45
Ответ дляЧервона рута
так це реально допомогає)) але ми, якщо поїдемо, то лише вдвох. Де тур кпляли?
Не заздріть тьоті• 18 июня в 11:47
Ответ дляАпофиозная
Пошукайте будь ласка. Може це туди де ми збираємось
Червона рута• 18 июня в 11:47
У нас місцевий перевізник, везе бусиком прямо з міста до отелю
автор На привозе • 18 июня в 11:48
Ответ дляЧервона рута
це яке місто? а готель вже бронюєте самі?
КохайтесьЧорнобровi• 18 июня в 11:48
Если б открыли границу я согласен даже на автобусный тур даже в Болгарию ))
Пофиг хоть 2 суток ехать ,взял бы водки и пива и норм
миссДавеча• 18 июня в 11:48
Ответ дляПатика-мотика
Ковьор самольот напевно
Апофиозная• 18 июня в 11:48
Ответ дляНа привозе
Турфирма Атлас. Я него год смотрела, потом решилась. Отель тройка, только завтраки, отдых в деревне , но хорошая природа, погода, пляж, экскурсии. Дешёвая стоимость обманчива, т к. Все равно нужно есть, оплачивать экскурсии.

Не заздріть тьоті• 18 июня в 11:48
Ответ дляЧервона рута
Це прям шикарно. А мені ще й з міста автобусом дорогущим до Львова.,.Бо поїздів нема!
автор На привозе • 18 июня в 11:52
Ответ дляАпофиозная
ви їздили з дитиною?
Апофиозная• 18 июня в 11:55
Ответ дляНа привозе
ви їздили з дитиною?
Да, 9 лет
И плюс русни не было, из отдыхающих только иностранцы и наши
Не заздріть тьоті• 18 июня в 11:59
Ответ дляАпофиозная
Скільки брали євро з собою?
Апофиозная• 18 июня в 12:00
Ответ дляНе заздріть тьоті
Скільки брали євро з собою?
Не помню). Честно. Наверное ещё 500 потратили.
Червона рута• 18 июня в 12:16
Ответ дляНа привозе
ні, він все бронює і організовує шикарні екскурсії
Їздили в Будву
Работать надо• 18 июня в 12:16
Ответ дляЧервона рута
А вы из какого города выезжали? На границе долго стояли?
автор На привозе • 18 июня в 12:21
Ответ дляЧервона рута
Їздили в Будву
з якого міста?
Миссис Буркул• 18 июня в 12:25
Ответ дляПатика-мотика
треба моніторити, я під час війне не виїзжала
Патика-мотика• 18 июня в 13:05
Ответ дляМиссис Буркул
Сестра в тур.бізнесі говорить немає на море турів з ночівлею
Околовита• 18 июня в 13:37
Ответ дляНа привозе
ні, от Болгарію я взагалі не сприймаю
Зараз з Чернівців їдуть і в Грецію, вчора бачила анонс на кінець літа, здається у Десадмі в Телеграм. І свої автобуси у них. Тур не обов´язково на море, хоча можна і такий формат, вам потрібно готель забронювати, і проізд відповідно, у нас повно місцевих фірм цим займаються, і самі возять, як вам вірно вище написали, підписуйтесь на пабліки турагенцій, і ловіть, що вам цікаво.