все по ГОСТу!• 20 июня в 21:02
До речі Буданов теж відмовився від польського ордена
І правильно зробив
все по ГОСТу!
• 20 июня в 21:16
Ответ дляКолгоспниця
Я ж правильно понимаю, вы за кордоны 91го?)))
До чого, взагалі, тут це?
Колгоспниця• 20 июня в 21:16
Ответ дляАнонімус
Ну пшеки ж постійно згадують...
Ну правильно, сремся дальше, это как раз очень вовремя вспомнить и потерять союзника)))
Эт вернячОк• 20 июня в 21:17
Ответ дляАнонімус
А що правильного в тому, щоб привселюдно і популістськи забрати орден, ще й не ним вручений?
Хто забрав орден?
Эт вернячОк• 20 июня в 21:17
Ответ дляКолгоспниця
Тільки чужими жертвами
Анонімус• 20 июня в 21:18
Ответ дляЭт вернячОк
Хто забрав орден?
Ви місяць спали?
Навроцький забрав орден Білого орла в Зеленського.
Чи ви думаєте, Зеленський просто так його навроцькому відіслав?
Эт вернячОк• 20 июня в 21:19
Ответ дляАнонімус
Ви місяць спали?
Ну забрав і забрав. Що далі?
все по ГОСТу!
• 20 июня в 21:19
Ответ дляКолгоспниця
Що значить « сремся дальше»? Це ми почали тяганину з орденом?
Анонімус• 20 июня в 21:19
Ответ дляЭт вернячОк
Ну забрав і забрав. Що далі?
Ой, йдіть здорова спіть далі.
Эт вернячОк• 20 июня в 21:20
Ответ дляАнонімус
Ой, йдіть здорова спіть далі.
То поясніть мені, навіщо ми сремося з поляками?!
Колгоспниця• 20 июня в 21:20
Ответ длявсе по ГОСТу!
Вы почали тяганину с Бандерой, орден это следствие
все по ГОСТу!
• 20 июня в 21:21
Ответ дляЭт вернячОк
Ми ні з ким не сремся, поляки вирішили що вони мають право вказувати як нам називати наші військові підрозділи.
все по ГОСТу!
• 20 июня в 21:22
Ответ дляКолгоспниця
Я почала тяганину? Цікаво
Эт вернячОк• 20 июня в 21:22
Ответ длявсе по ГОСТу!
І тому забрали орден у Зеленського?
Саджу все зарання• 20 июня в 21:23
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Если фигура Бандеры такая противоречивая и триггер для соседних стран постоянный, зачем нам держаться за его героизацию?
Можно просто оставить Бандеру в покое, как историческую фигуру, без называния улиц и т.д.
Как думаете?
Не для того Україна прийняла бій від росії, яка обґрунтовувала своє вторгнення історичними претензіями, щоб сьогодні вже інші країни диктували нам нашу історію та визначали, кого нам шанувати (с)
Тану на сонці• 20 июня в 21:23
Ответ длявсе по ГОСТу!
Да, я не бачила, але правильно все.
Хоча, краще було б якби цієї ситуації не було, але раз вже сталось- то ок.
Что правильно? Чем Польша уже плохая?
Анонімус• 20 июня в 21:25
Ответ дляЭт вернячОк
Тому що навроцький довбойобський шовініст, і вважає за можливе командувати нашою державою і українцями, і вказувати, кого ми маєм шанувати, а кого ні.
А якщо ми не робим, як він хоче, то гонорове курвисько починає тиснути і вдається до приниження нашого народу.
Він не в Зеленського орден відібрав, він всіх нас принизив, як цього не розуміють деякі людішки, котрі готові пшекам зади лизати??
Эт вернячОк• 20 июня в 21:25
Ответ дляАнонімус
Киця, а ти особисто готова воювати з поляками на західному фронті?
Мэри Попкинс• 20 июня в 21:28
Ответ дляАнонімус
Правильно нечего нас принижать,от польской помощи отказаться, всем патриотам уехать из Польши.
Руку лицо поставили готовые пшекам зады лизать, абсолютно без чувства собственного достоинства.
Тану на сонці• 20 июня в 21:26
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я думаю що не полякам вказувати хто повинен бути нашим героєм. Вони нехай з Пілсудським розберуться він в них теж нац герой, ми в них не питали ще ні разу чому в честь його смерті Гітлер оголосив в Німеччині 5 денний траур!!!!
Что конкретно этот герой (не будучи даже гражданином Украины, имея заграничный паспорт) сделал выдающегося для Украины? Назовите мне хоть одно его достижение?
Анонімус• 20 июня в 21:26
Ответ дляЭт вернячОк
Киця, йди облизуй пшеківський чобіт. Готова?
Колгоспниця• 20 июня в 21:27
Ответ дляАнонімус
Божечки, какая прелесть)
Надеюсь это как-то найдут миграционные службы Польши, если вы будете пересекать их границу
Саджу все зарання• 20 июня в 21:27
Ответ дляЭт вернячОк
висловлюючись вашими термінами - якщо вам під дверима насруть, то ви мовчки приберете і на тому все?
Це ж крок який першим зробили не ми.
Дякую_аж_підскакую• 20 июня в 21:28
Ответ дляКолгоспниця
Прошла любовь, завяли помидоры, отпали ордена. Шо дальше, будем с ними воевать?
Ну да. За рынки сбыта
Анонімус• 20 июня в 21:29
Ответ дляКолгоспниця
Божечки, какая прелесть)
Вони занадто тупі для цього.
Бо гонор - не розум.
все по ГОСТу!
• 20 июня в 21:29
Ответ дляТану на сонці
Боже, навіть, лінь заглибитись в дискусію з вами. Навроцький має паспорт України? Ну і нє хер вказувати що нам робити
Анонимба• 20 июня в 21:32
Ответ дляСаджу все зарання
Це ж крок який першим зробили не ми.
Нужно заявить во всеуслышанье, что Бандера в прошлом, как и исторические деятели Польши, которые тоже некоторые проявляли агрессию к Украине, а сейчас у нас герои - наши зашитники в агрессивной войне, начатой россией. И тема закроется.
Дякую_аж_підскакую• 20 июня в 21:30
Ответ дляЩебетушка
Перемога бл...
Осталось с поляками официально посраться и по всей границе из союзником не останется никого: русня, беларусы, поляки, венгры, словаки - уже не за нас, остались румыны, а молдаване сами в подвешенной ситуации. Наших деятелей надо в учебники по дипломатии и переговорам как антипример.
Так, а румыны сказали, бомбите Украину так, что б нам не досталось. Разве они за нас?
Кредитная• 20 июня в 21:31
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Как думаете?
Думаю так как Вы
все по ГОСТу!
• 20 июня в 21:31
Ответ дляКолгоспниця
Божечки, какая прелесть)
Да, вони це вже знайшли і занесли в споаву аноніма з Совєтчіци, терер моліться щоб іі з вами не переплутали
Svit_from_It• 20 июня в 21:31
Ответ дляЗавЛабСнаб
И Кучма с Ющенко тоже) Я удивилась, что они тоже поддержали.
класс, молодцы. пошли нахер
так односторонне воспринимать историю и постоянно щемить украинцев надо уметь. зачем казалось бы, соседи же