Котя_люлю• 22 июня в 19:10

Одноденна лінза прорвалася при знятті

І я не знаю чи той малий шматок лишився в оці чи ні. Бо я її вдягла якось невдало, витягла, хотіла знову вдягнути, вдягла а воно ще гірше, витягла і побачила що вона порвана. Шматочка десь 1/4 не вистачає. Я вдягнула в те око іншу лінзу, відчувала весь час дискомфорт, але моле через те, що око наколупала, поки вдягала-виймала. Може через те, що вдягла потім не одноденну, а місячну. А у мене після них завжди дискомфорт
У когось було таке? Як зрозуміти що там таки залишився шматочок і як дістати?
7_кг_рыбы• 22 июня в 19:14
Линзы обычно просто рвутся. Как можно было с нее кусок вырвать я не знаю.

автор Котя_люлю • 22 июня в 19:20
Ответ для7_кг_рыбы
Та звідки я знаю як
Впораюсь зі всим• 22 июня в 19:22
Логічно. Піти до окуліста. Які лінзи, марка, якщо не секрет?
7_кг_рыбы• 22 июня в 19:31
Я бы сегодня линзы не надевал. Велика вероятность что если в глазу остался кусочек линзы то до завтра он выскочит
Мольфарочка• 22 июня в 19:37
Ответ дляКотя_люлю
Та звідки я знаю як
Там нет вырванного куска, скорее всего. Просто линза сама по себе немного выпуклая, если она рвется, то кажется, что в этой окружности не хватает сегмента. Она просто разьехалась, ничего у вас нет в глазу
Хочу наколоти губи• 22 июня в 19:51
У доньки раз було. Вона носить піврічні. І от якраз під кінець шостого місяця одна була на пару міліметрів надірвана, а та все одно засунула її в око. Коли стала ввечері знімати - порвалася на дві частини. Хвилин 20 намагалася вийняти, вже готова була їхати в травмпункт, але вийшло вийняти.
автор Котя_люлю • 22 июня в 20:07
Ответ дляМольфарочка
Та це не роз´ їхалася. На дві частини оте що вийняла пізніше порвалося
Незламна Україна• 22 июня в 20:26
Якщо щось залишилось, то ви будете постійно відчувати дискомфорт і пізніше все одно той шматок вийде.
Воленс-неволенс• 22 июня в 20:49
Ответ дляКотя_люлю
Ношу 25 лет линзы. Когда так происходит, делаю так: держу рукой глаз открытым и смотрю в одну точку в зеркало. Минуты через 2 Глаз начинает плакать и кусок линзы сам выходит.