Ясамаякрасивая)• сегодня в 00:12
Таке питання, розвиток, чекати , чи виїхати за кордон
Уявіть, що у Вас є пекарня, потехенько вона росте, в Вас є попит на продукцію, Ви кайфуєте від цієї справи, маєте вже 4 людини працівників, обладнання є, можете вже залишати пекарню їхати трішки відпочити, вона без Вас буде працювати. Дохід приблизно грязними 300 тисяч, нехай чистими буде 100 тисяч в місяць. Помаленько але «пливе».
От і питання ,підходить момент що потрібно вкладатися розширятися далі, зачекати до кращих часів, чи виїхати за кордон і спробувати там відкрити пекарню. Щоб Ви зробили
От і питання ,підходить момент що потрібно вкладатися розширятися далі, зачекати до кращих часів, чи виїхати за кордон і спробувати там відкрити пекарню. Щоб Ви зробили
Зробіть вибір:
вже голосів:
22
Вкладатися для розширення
Зачекати до кращого
Чи виїжджати за кордон
постою_послушаю• сегодня в 00:16
Город напишите. Для Харькова и для Львова решения могут существенно отличаться
6
Вимагаю спілкування• сегодня в 00:15
Простите , у вас есть рабочий бизнес развитие и вы хотите бросить и уехать?
4
1
1
Борисфенка• сегодня в 00:15
Недавно у сусідньому містечку закрилася пекарня, яка працювала понад 100 років. Було багато плачу, але не витримали конкуренції. Це в Німеччині.
2
1
Дівчина Гілмор• сегодня в 00:18
А яка зп в чотирьох працівників, якщо сумарний чистий дохід всього 100 тисяч? Яка сума лишається на балансі після виплат?
А всьо, дійшло, сотка це дохід після всього.
Я б за кордоном не ризикувала
А всьо, дійшло, сотка це дохід після всього.
Я б за кордоном не ризикувала
1
автор
Ясамаякрасивая)
• сегодня в 00:16
Ответ дляпостою_послушаю
Город напишите. Для Харькова и для Львова решения могут существенно отличаться
Місто не хочу писати, але недалеко від Чернівців
1
автор
Ясамаякрасивая)
• сегодня в 00:18
Ответ дляДівчина Гілмор
А яка зп в чотирьох працівників, якщо сумарний чистий дохід всього 100 тисяч? Яка сума лишається на балансі після виплат?
А всьо, дійшло, сотка це дохід після всього.
Я б за кордоном не ризикувала
А всьо, дійшло, сотка це дохід після всього.
Я б за кордоном не ризикувала
Це я вже прорахувала 100 тисяч без з/п
Вимагаю спілкування• сегодня в 00:18
Мы думаем как вернуться в Киев и открыть бизнес а люди имея готовый хотят уехать 🤷🏼♀️
4
3
автор
Ясамаякрасивая)
• сегодня в 00:19
Ответ дляВимагаю спілкування
Простите , у вас есть рабочий бизнес развитие и вы хотите бросить и уехать?
Так, я ФОП 3 роки вже
АнтиТанкист• сегодня в 00:25
За кордоном відкрити пекарню набагато складніше, ніж в Україні.
Інші санітарні норми, дорожча Аренда і витрати.
Інші санітарні норми, дорожча Аренда і витрати.
1
1
АнтиТанкист• сегодня в 00:28
В більшості країн Європи захист професії, тому для того, щоб відкрити власну пекарню, їм повинні мати відповідну освіту або ж платити тому, хто цим всим бцле керувати :)
2
1
автор
Ясамаякрасивая)
• сегодня в 00:28
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Почему нельзя просто работать, как и до этого?
Можна, але от в чому, я працюю з доставкою товару на крамниці, ресторани і кафе, зараз почався попит в інші невеличкі міста, і ще мені цікаво щось нове додати до асортименту, хочеться щось нове проробляти🫶🏻
Лагшмивара• сегодня в 01:00
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Місто не хочу писати, але недалеко від Чернівців
Який рівень вас клюнув в одне місце? Розвиток, бізнес, безпечне місце і ви все це кинете заради чого? Не сильно рано ви в себе повірили?
младокошкина• сегодня в 01:00
Ответ дляАнтиТанкист
В більшості країн Європи захист професії, тому для того, щоб відкрити власну пекарню, їм повинні мати відповідну освіту або ж платити тому, хто цим всим бцле керувати :)
це в якій країні,?
АнтиТанкист• сегодня в 03:51
Ответ длямладокошкина
це в якій країні,?
В більшості європейських
:)
:)
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу