sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Бизнес, Финансы - Собственный бизнес
anonim_128
Ясамаякрасивая)• сегодня в 00:12

Таке питання, розвиток, чекати , чи виїхати за кордон

Уявіть, що у Вас є пекарня, потехенько вона росте, в Вас є попит на продукцію, Ви кайфуєте від цієї справи, маєте вже 4 людини працівників, обладнання є, можете вже залишати пекарню їхати трішки відпочити, вона без Вас буде працювати. Дохід приблизно грязними 300 тисяч, нехай чистими буде 100 тисяч в місяць. Помаленько але «пливе».
От і питання ,підходить момент що потрібно вкладатися розширятися далі, зачекати до кращих часів, чи виїхати за кордон і спробувати там відкрити пекарню. Щоб Ви зробили
Зробіть вибір:
вже голосів: 22
Вкладатися для розширення
Зачекати до кращого
Чи виїжджати за кордон
15 3
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
noavatar
постою_послушаю• сегодня в 00:16
1
Город напишите. Для Харькова и для Львова решения могут существенно отличаться
like 6

anonim_13
Вимагаю спілкування• сегодня в 00:15
2
Простите , у вас есть рабочий бизнес развитие и вы хотите бросить и уехать?
like 4 woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1
noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:15
3
Недавно у сусідньому містечку закрилася пекарня, яка працювала понад 100 років. Було багато плачу, але не витримали конкуренції. Це в Німеччині.
woman_facepalming 2 like 1
noavatar
Дівчина Гілмор• сегодня в 00:18
4
А яка зп в чотирьох працівників, якщо сумарний чистий дохід всього 100 тисяч? Яка сума лишається на балансі після виплат?

А всьо, дійшло, сотка це дохід після всього.
Я б за кордоном не ризикувала
woman_facepalming 1
anonim_128
автор Ясамаякрасивая) • сегодня в 00:16
5
Ответ дляпостою_послушаю
Город напишите. Для Харькова и для Львова решения могут существенно отличаться
Місто не хочу писати, але недалеко від Чернівців
face_with_tears_of_joy 1
anonim_128
автор Ясамаякрасивая) • сегодня в 00:18
6
Ответ дляДівчина Гілмор
А яка зп в чотирьох працівників, якщо сумарний чистий дохід всього 100 тисяч? Яка сума лишається на балансі після виплат?

А всьо, дійшло, сотка це дохід після всього.
Я б за кордоном не ризикувала
Це я вже прорахувала 100 тисяч без з/п
anonim_13
Вимагаю спілкування• сегодня в 00:18
7
Мы думаем как вернуться в Киев и открыть бизнес а люди имея готовый хотят уехать 🤷🏼‍♀️
like 4 woman_facepalming 3
anonim_128
автор Ясамаякрасивая) • сегодня в 00:19
8
Ответ дляВимагаю спілкування
Простите , у вас есть рабочий бизнес развитие и вы хотите бросить и уехать?
Так, я ФОП 3 роки вже
anonim_101
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 00:23
9
Почему нельзя просто работать, как и до этого?
like 7

anonim_188
АнтиТанкист• сегодня в 00:25
10
За кордоном відкрити пекарню набагато складніше, ніж в Україні.
Інші санітарні норми, дорожча Аренда і витрати.
woman_facepalming 1 like 1
anonim_188
АнтиТанкист• сегодня в 00:28
11
В більшості країн Європи захист професії, тому для того, щоб відкрити власну пекарню, їм повинні мати відповідну освіту або ж платити тому, хто цим всим бцле керувати :)
like 2 woman_facepalming 1
anonim_128
автор Ясамаякрасивая) • сегодня в 00:28
12
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Почему нельзя просто работать, как и до этого?
Можна, але от в чому, я працюю з доставкою товару на крамниці, ресторани і кафе, зараз почався попит в інші невеличкі міста, і ще мені цікаво щось нове додати до асортименту, хочеться щось нове проробляти🫶🏻
anonim_136
Лагшмивара• сегодня в 01:00
13
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Місто не хочу писати, але недалеко від Чернівців
Який рівень вас клюнув в одне місце? Розвиток, бізнес, безпечне місце і ви все це кинете заради чого? Не сильно рано ви в себе повірили?
anonim_201
младокошкина• сегодня в 01:00
14
Ответ дляАнтиТанкист
В більшості країн Європи захист професії, тому для того, щоб відкрити власну пекарню, їм повинні мати відповідну освіту або ж платити тому, хто цим всим бцле керувати :)
це в якій країні,?
anonim_188
АнтиТанкист• сегодня в 03:51
15
Ответ длямладокошкина
це в якій країні,?
В більшості європейських
:)
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff