Замурмишка• Изменено 26 мая в 13:09

Постирала пледи, один сів, зменшився в розмірі, це вже всьо?

Два пледи нормально їм нічого. А один сів. Це вже всьо буде маленький? Нічого зробити не можна?
Пушап Мі мі• 26 мая в 13:15
уже все

Фокус-Покус• 26 мая в 13:17
Наверное нить шерстяная была? Это всё (
ДваДваВісім• 26 мая в 13:17
Пледу конец
автор Замурмишка • 26 мая в 13:26
Він не збився як звичайно з вовною стається, трохи менше по розміру але м´який, трохи тягнеться.
Я його складу незнаю.
Б´ю байдики• 26 мая в 13:28
Вовна є в складі, але й синтетика, був би чисто з вовни, був би йому взагалі капець. Високу температуру дали чи віджим?
Красота неземная• 26 мая в 13:36
Спробуйте розтягнути
автор Замурмишка • 26 мая в 13:37
Ответ дляБ´ю байдики
Віджим, не переставила на менше(