PORKA• 26 июня в 20:51

Один із найгірших періодів в моєму житті. Я не знаю, як це витримати.

Сьогодні дізналась, що мене звільняють з роботи через особисту неприязнь топ керівника. Прямий керівник не зміг нічого зробити.
Дивлюсь вакансії по моєму профілю - а їх одиниці. Для іншого немаю досвіду. Запрошень на співбесіди 2.
Також дізналась що звільняється і мій колишній з роботи, якого досі кохаю, але через гордість продовжую ігнорувати.
У лежачої бабусі 89 років піднялась температура до 38. Робимо все можливе, але ви розумієте самі. Лікар відмовився приїхати.
До зарплати 10 днів, на картці 2 тисячі. Кредитний ліміт не погашений. Жити немає за що.
Я не знаю, звідки мені брати сили і як це витримати. Такого жахливого стану у мене не було давно.
Куплю орехи• 26 июня в 21:17
Возьмите сделайте себе закладку на разеые вакансии и будут приходить оповещения. И по ходу смотреть-отправлять как я и делала. Пошла на обычную работу пахарить. Потом и предложили так другое место.
С одного хотела уволиться´на другое. В итоге оставили предложив другой вариант. Тут такое дело, надо с чего-то начать, даже не по вашей специализации. Всякое в жизни бывает.
Понимаю Ваше чувство и состояние. Сама рыдаоа день через день от отчаянья.

4есотка• 26 июня в 21:17
Ответ дляМастерЮля
Ви зрозуміли, що написали?
Чого ви до мене вчіпились?
Ви тут розказуєте що поки підізд не впав на голову немає чого скаржитися ?
4есотка• 26 июня в 21:18
Ответ дляЦигарний шланг
Можу зрозуміти за бабусю. Щодо роботи, повірте, коли стикаєшся з проблемами, які неможливо чи тяжко вирішити, розумієш, яка це х*рня, та робота і то керівництво. В той же час, я хочу підтримати автора, тому що за темною ніччю обов´язково буде світлий ранок, цей період просто треба пережити і виплакати
Так робота дає дохід який дозволяє вирішувати проблеми в тому числі і з бабусею
Сиамская сороконожка• 26 июня в 21:19
Ответ дляАтятя_тётя
автор скажет что у нее никогда в жизни машины не было, а вы богачка с машиной
пока что я хуячка, а не богачка, с разбитой машиной и другими обстоятельствами которые естественно все не пишу. Но как пример- мама наша с онкологией РМЖ 4 стадии с 2022 года которую еле тянем и эмоционально и финансово.
парИла я парИла• 26 июня в 21:20
Ответ дляВесела бджілка
?
Вы напишите, что вам нужно. Откуда я могу знать
Мне сейчас продукты нужны и все. Работу я ищу, жить пока есть где
Цигарний шланг• 26 июня в 21:20
Ответ для4есотка
Так чому автор не прорахувала такий варіант, що роботу може втратити у будь-який момент? Не перший же день неприязнь керівництва.
побольшомусекретику• 26 июня в 21:21
Ответ дляЦигарний шланг
Проблеми, які можна вирішити коштами - це не проблеми, а тимчасові труднощі. А з бабусею так, проблеми
И с бабушкой всё решают деньги . Без денег проблемы не решить . Знаю на собственном опыте . Маме 87 . Сама к врачу второй год не могу дойти . Начнётся мрт, анализы , назначения . Сижу на обезболе . Временное, часто превращается в постоянное ....
Но мне нельзя показывать всю безысходность, на мне мама, дочка . Каждое утро жопку в жменьку и делаю вид, что всё прекрасно )
МастерЮля• 26 июня в 21:22
Ответ для4есотка
Автор нитік. І проблеми з пальця висмоктані.
Хоч би написала щось
Цигарний шланг• 26 июня в 21:23
Ответ дляМастерЮля
Хоч би написала щось
Інколи треба понити, щоб легше стало. Понила - підняла голову, і потихеньку пробує вирішити проблеми

автор PORKA • 26 июня в 21:24
Ответ дляМастерЮля
Хоч би написала щось
Що мені написати, коли мене тут мішають з гівном?
Цигарний шланг• 26 июня в 21:24
Ответ дляпобольшомусекретику
Звісно. Саме тому пора шукати роботу, хоча б тимчасову, не по своєму профілю. Проблеми і труднощі самі себе не вирішать(
Стигла полуниця• 26 июня в 21:25
Ответ дляпарИла я парИла
Роботу будь-яку чи у певному напрямку?
Який район?
побольшомусекретику• 26 июня в 21:26
Ответ дляPORKA
Не обрашайте внимания . Такая агрессивность, говорит о том, что они сами в глубокой жопе и недовольны своей жизнью . Счастливый и уверенный в себе человек никогда не будет самоутверждаться за счёт других .
МастерЮля• 26 июня в 21:27
Ответ дляPORKA
Перестаньте себе жаліти і йдіть на співбесіду.
автор PORKA • 26 июня в 21:28
Ответ дляМастерЮля
Проблеми з роботою це ні про що, порівняно з можливою втратою бабусі
На співбесіди я піду, до них ще дожити треба
Весела бджілка• 26 июня в 21:28
Ответ дляСиамская сороконожка
Держитесь
парИла я парИла• 26 июня в 21:28
Ответ дляСтигла полуниця
Роботу будь-яку чи у певному напрямку?
Який район?
Хотелось бы по специальности менеджмент, но и подработку типа уборки взяла бы.
Цигарний шланг• 26 июня в 21:29
Ответ дляКуплю орехи
Я так само робила.
У мене був кредит під 200к, погрози від колекторів, проблеми з чоловіком, ще й ковід почався, робота малооплачувана. Я ночами не спала
Сіла і почала шукати ще одну роботу. Зайняло 4міс. Пахала на 2х роботах. З чоловіком все вирівнялося. Кредити майже всі закрила на даний момент. Тепер є певні проблеми по здоров´ю, і розумію яка то фігня була. Головне - цінувати моменти з близькими, берегти здоров´я, все решта так чи інакше налагодиться
Ні грама• 26 июня в 21:29
Ответ длянаКоблучках
Колись з цього, я почала ходити на прибирання квартир.
А якщо місто мале, 200 - 300 тис, і кожна третя - клінінг? От в нашому місті саме так, Полтава
+ дуже багато приїжджих, які через одну пропонують свої послуги, реально дуже багато оголошень, на ФБ та по всіх групах
До того ж ціни кожен старається поставити понижче, щоб більше залучити клієнтів
Ну, 2, 3, 5 прибирань якщо буде в місяць, і то якщо вони будуть, + дуже вірогідно що це будуть прибирання не генеральні, а так, вікна - кухню помити
Що тоді там вдасться заробити, цікаво, ну тисяч 5 максимум?..
Тому точно клінінг не може бути виходом для всіх, хіба що це дуже-дуже мале місто або смт, і ви там як король єдина в своєму роді таким займаєтесь, і люди там живуть багаті та здатні це замовити хоча б раз на місяць 😏
Або навпаки, місто - мільйонник, на рівні Києва, там клінінг буде завжди популярний
Хоча ця ніша теж постійно поповнюється

МастерЮля• 26 июня в 21:30
Ответ дляPORKA
Людині 89. Радійте, що вона так довго прожила.
Стигла полуниця• 26 июня в 21:31
Ответ дляпарИла я парИла
У Дніпровському є непогана вакансія техпрацівником у школі. Тільки і роботи багато буде.
Можу запитати.
Куплю орехи• 26 июня в 21:33
Ответ дляPORKA
Напишіть ким працювали?
Куплю орехи• 26 июня в 21:37
Есть еще такая вещь на ворк предложения от работодателей. Очень часто присылают, только там надо галочку поставить.
А потом вот так нет и нет ничего. И только устраиваешься, через какое-то время начинают звонить. Это как западло какое-то.
наКоблучках• 26 июня в 21:38
Ответ дляНі грама
Хоча ця ніша теж постійно поповнюється
Моя братова, в маленькому містечку знайшла таку роботу, але, бажаючі-шукають, іншим, не так вже й погано.
Закусенец• 26 июня в 21:39
Надіюсь на заплату 29,маю 400 грн.Є маленький запас,то крайня ступінь брати.Ну аби здоровʼя
наКоблучках• 26 июня в 21:40
Ответ для4есотка
Ну так , нормальність у кожного своя
Власне принизити і переконати що проблем у автора немає - це українська нормальність
То я не так вас зрозуміла, я подумала, що ви ,,,топите,, автора. Вибачте
Атятя_тётя• 26 июня в 21:58
Ответ дляНі грама
Хоча ця ніша теж постійно поповнюється
ну ок, 5 тыс
но у автора в наличие 2 тыс , а до з/п 10 дней ( то есть всю заплату она спускает сразу после получения)
получается для нее 5 тыс огромные деньги
Леді Душка• 26 июня в 22:00
Ответ дляPORKA
Який розмір зарплати?
Леді Душка• 26 июня в 22:02
Ответ дляPORKA
Бабусі майже 90. Автор людина прожила довге життя, дай Боже їй ще років. Але це життя. Люди помирають від старості іноді, ми над цим не власні.
парИла я парИла• 26 июня в 22:02
Ответ дляСтигла полуниця
Можу запитати.
Не знала, что и на такую работу нужна рекомендации.