Чавонадо• 08 июля в 22:10
Девочки, влюбленный мужчина
Должен смотреть на женщину как на божество и восхищаться? Вам это важно или нет?
Незламна Україна• 09 июля в 07:57
Ответ дляPeloquin
А що з ним не так, що він хотів, але не міг нікого собі знайти? Не в 18, а в 30 з гаком?
Почему не мог?просто разошлись люди .Женщины тоже после разводов и длительных отношений
Снідаю авокадо• 09 июля в 10:45
Так,жінка має відчувати від чоловіка,що вона особлива для нього.Якщо цього немає,то появляється сумнів в ньому,і в ній самій.