Суцільна зрада• вчера в 20:33

Ваші сини після 11 класу

Де планують навчатися ваші хлопці?
Смурфетта• вчера в 20:36
Це питання мене дуже хвилює і ні син, ні ми з чоловіком не знаємо як бути

автор Суцільна зрада • вчера в 20:37
Ответ дляСмурфетта
Син не може визначитися? Чи вам не подобається його вибір?
Мамаша в бигудях• вчера в 20:44
Стоматологічний факультет
ПлюшкамиБалуюсь• вчера в 20:44
Після 11 не планують, а вже навчаються, планувати потрібно починати хоча би з 9 класу
Мамкиня доця• вчера в 20:47
Я оце читаю фб, тотам оця війна між військовими і цивільними так накаляє, що розумієш, що життя тут не буде нормального. Не зможемо ми вже співіснувати, тому вважаю, що дітей треба вивозить, хоч дівчат хоч хлопців.
Синди Кроуфорд• вчера в 20:47
В 12
неДодекаэдр• вчера в 20:50
Що тут думати, їхати потрібно, або підуть воювати. Такий вибір, іншого не існує.
Бабайко• вчера в 20:59
Вам просто интересно где учатся чужие дети? Везде. Или вы хотите определиться со своим сыном? Тогда дайте больше информации, какие его способности, пожелания, какие у вас финансовые возможности
По вопросу то я дочь увезла в 22 сразу, учится и работает в чехии специальность ИИ, про парня тем более и речи не было бы оставаться. Но о выборе направления мы думали и готовились с 8 класса
Квітнева Іванівна• вчера в 20:56
Мій ще після 9 виїзжатиме

Телячі ніжноСті• вчера в 21:01
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
И боже сбавь изменить план.
Знову Я• вчера в 21:01
Морський університет в Ґдині або Ґданська Політехніка, основний - перший. Але йому ще рік вчитись в ліцеї на відповідному профілі
Пасхальний тролік• вчера в 21:05
Вмовляю на зварювальника в політех...але вибір за ним.
В танке• вчера в 22:13
Выехали
Но он не знает, кем хочет быть, плюс язык ещё нужно доучить, чтобы поступить

Какие-то хобби есть, но это ему не помогает в выборе(
Безпринципова• 2 часа назад
Київ.
КПІ/НАУ
автор Суцільна зрада • 1 час назад
Ответ дляВ танке
Выехали

А сколько сейчас лет ему?
Смурфетта• 1 час назад
Ответ дляСуцільна зрада
Син 9й клас закінчив. Вчиться не дуже. Вде є репетитор з укр мови і з англійської. Треба ж до нмт готуватись, а як ща кордон їхати, то і мову вчити, а він не потягне. Коли починаю з ним про мацбутнє говорити - ввн закр вається. Я думаю, що він не знає що робити і майбутнє незрозуміле і складне, тому уходить від питання.
Муууумие• 1 час назад
Ответ дляСмурфетта
Потому, что он маленький еще. Он боится и не знает, что делать.
Муууумие• 1 час назад
Ответ дляПасхальний тролік
Это на сварщика аж в политехе учиться нужно? Ого
Смурфетта• 1 час назад
Ответ дляМуууумие
Так треба хоч якось шевелитись, думати щось, з друзями на цю тему розмоляти хоча б.
Записала його на вебінар по навчанню в Словаччині, посидів послухав, все він думками вже там. Хоча я не впевнена, що вийде, бо є сини у знайомих які вступили і покинули навчання чи відсіяли їх.
Тягала його на дні відкритих дверей в наші універи і в коледжі. Але все одно думок з приводу навчання не маємо.

Муууумие• 1 час назад
Ответ дляСмурфетта
Их 90% таких в таком возрасте. Моему 17, он тоже растерян и не понимает. У нас был план А - мой. Не добрал баллов нмт. Теперь пойдём по плану Б - папиному.
Сам он ’не чешется’. Пришлось даже запугивать, что если не ВУЗ, то работать пойдет
Смурфетта• 1 час назад
Ответ дляМуууумие
А на який бал здав НМТ? Навіть на платний не дібрав? Я думаю, мій теж не здасть нормально. Що папа пропонує?
Муууумие• 57 минут назад
Ответ дляСмурфетта
Та не добрал 1 балл, чтобы поступать на выбранную специальность в Киеве. На контракт.
Теперь пойдёт на ту, на которую можно. Я неделю рыдала. Но, может, оно и к лучшему, пойдёт на специальность, которая не только для Украины
Смурфетта• 55 минут назад
Та ви шо?! 1 бал?! Це дійсно обідно. Але всеодно умнічка, бо кажуть зараз дуже складні тести.