Кукусикиииииии• 2 часа назад

Як відмазатись від продажу авто знайомому

Ситуація така: я пообіцяла , що продам автівку знайомому .Термінів ніхто не обговорював , але умовно не раніше осені казала , або коли куплю собі нову . Але він назбирав кошти і кожні два тижні зводить що хоче приїхати забрати авто , але я ще нове не купила . Мене це трішки підзадовбало і я вже не хочу йому продавати
Сонячний зайчик• 2 часа назад
Поднимите цену, типа не хватает на новое.

автор Кукусикиииииии • 2 часа назад
Ответ дляСонячний зайчик
Ні. Цінник ми обговорили
Алина-1240• 2 часа назад
Вася я передумала
когдадеЦкие• 2 часа назад
Сказать, что передумали. В чем проблема?
Сонячний зайчик• 2 часа назад
Ответ дляКукусикиииииии
Ні. Цінник ми обговорили
Ну и зря, авто дорожают, зачем заранее.
Скажите, что ходовая полетела, пусть оплатит ремонт)
Борисфенка• 2 часа назад
Розорилася, грошей нема, буду ще рік-два-п´ять їздити на старій. Більше мене не турбуй.
автор Кукусикиииииии • 2 часа назад
Може сказати , що батькам залишу чи ще щось … я не знаю .і нах послати не хочеться
автор Кукусикиииииии • 2 часа назад
Ответ длякогдадеЦкие
Я безхребетна . Не хочу образити
автор Кукусикиииииии • 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Не проканає . Побачить, що на новій приїхала

Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляКукусикиииииии
То ви ж ще не купили?
автор Кукусикиииииии • 2 часа назад
Ситуація капець дурнувата . Я якогось беника думаю не за себе , а за «Васю»щоб не образити 🤦🏻‍♀️
автор Кукусикиииииии • 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
То ви ж ще не купили?
Ще ні, але в пошуках . Завтра чи через місяць куплю
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляКукусикиииииии
Так йому і скажіть ’Вася, щезни з горизонту’
все по ГОСТу!• 1 час назад
Скажите , что сама позвоню, как будет возможность продать. Что если ему срочно, пусть посмотрит другие варианты, что вы не обидитесь и не спешите пока с продажей
Спішу - перекидаюсь• 1 час назад
Правду.
Продам коли захочу, будеш підганяти, набридати - тобі не продам
когдадеЦкие• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Я безхребетна . Не хочу образити
Тогда у вас в принципе проблемы с границами во всех сферах, вам не привыкать. Подарите машину, чтоб не обижать, че уж
ТебеОноНадось• 1 час назад
Знаєте такий фактор, як слово Ні? Без пояснень....і все кому хочу тому і продам
все по ГОСТу!• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Ну если б вы думали не о себе, то уже бы ходили пешком до осени))
автор Кукусикиииииии • 1 час назад
Дякую за поради . Спробую сказати «ні» при наступному дзвінку . Всім добра та мирного неба і як казав пан Микола: «нехай проблеми та негоди не роблять вам в житті погоди»