Ку ка ку ка ку• 20 июля в 21:51
Нетримання газів і калу
біль у ділянці куприка та промежини;
-відчуття защемлення в області куприка;
-слабкість або поганий тонус анального сфінктера;
- нетримання калу та газів;
-оніміння або зниження чутливості в ділянці ануса;
-симптоми посилюються під час сидіння.
На МРТ виявлені кісти Тарлова (S1–S2).
Чи можуть такі симптоми бути пов’язані із защемленням пудендального нерва або з компресією крижових нервових корінців через кісти Тарлова? Якщо у когось був подібний досвід, буду вдячна за будь-яку інформацію.
-відчуття защемлення в області куприка;
- нетримання калу та газів;
-симптоми посилюються під час сидіння.
На МРТ виявлені кісти Тарлова (S1–S2).
Ответ дляКотогосподиня
Та звідки ви таке взяли.Рс це вогнища в голові.Мрт голови треба робити.Я вожу племінницю на лікування в Київ з рс в центр,там специфічна терапія.В вас же ж ураження попереково-крижового відділу
Скажіть будь ласка невролога який працює саме з рс? Чи чули відгуки Мяловицкая Елена
Маргарита и Мастер• 20 июля в 22:38
Знайшла таке в Києві. Подивіться, може якщо зателефонувати, вони підкажуть аналогічні центри ближче до вас. Якщо це я правильно нагуглила
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дякую, перетелефонувала у них немає, лікар діагност сказала, що навіть не знає, хто це робить в Україні. Робила енмг ніг.
Маргарита и Мастер• 20 июля в 22:47
Ответ дляAn-47ca
Там же навіть вартість послуги в них є на сторнінці, як немає?
Нічого собі
Ответ дляВесёлая морковка
Опишіть детально симптоми і діагнози ші
Постійне здуття, накопичення газів, важко або неможливо нормально сходити в туалет ніби щось перетинає біль в боці і тиск Є відчуття чогось неповного випорожнення кишечника, порушення роботи тазового дна, слабкість анального сфінктера, іноді нетримання калу та газів. Це останнім часом значно посилилися.
Весёлая морковка• 20 июля в 23:04
Ответ дляAn-47ca
То все напишіть штучному інтелекту, він вам щось порадить по науковому
Весёлая морковка• вчера в 14:38
Ответ дляAn-47ca
Я ж написала є проблема- кісти Тарлова, протрузіі дає схожі симптоми. СКВ
Не мені, а чату gpt