Ку ка ку ка ку• вчера в 21:51

Нетримання газів і калу

біль у ділянці куприка та промежини;
-відчуття защемлення в області куприка;
-слабкість або поганий тонус анального сфінктера;
- нетримання калу та газів;
-оніміння або зниження чутливості в ділянці ануса;
-симптоми посилюються під час сидіння.

На МРТ виявлені кісти Тарлова (S1–S2).

Чи можуть такі симптоми бути пов’язані із защемленням пудендального нерва або з компресією крижових нервових корінців через кісти Тарлова? Якщо у когось був подібний досвід, буду вдячна за будь-яку інформацію.
Котогосподиня• вчера в 21:56
Може що неврогенне?Ну я не знаю,можливо невролог прояснить.

автор Ку ка ку ка ку • вчера в 21:59
Ответ дляКотогосподиня
РС? СКА?
автор Ку ка ку ка ку • вчера в 22:00
Ответ дляКотогосподиня
РС, СКВ?
автор An-47ca • вчера в 22:00
РС, СКВ?
Котогосподиня• вчера в 22:00
Ответ дляКу ка ку ка ку
РС, СКВ?
Що таке ці абревіатури?Рс це розсіяний склероз?
автор An-47ca • вчера в 22:02
Так
Котогосподиня• вчера в 22:04
Ответ дляAn-47ca
Так
Та звідки ви таке взяли.Рс це вогнища в голові.Мрт голови треба робити.Я вожу племінницю на лікування в Київ з рс в центр,там специфічна терапія.В вас же ж ураження попереково-крижового відділу
автор An-47ca • вчера в 22:04
Теж є вогнища.
Котогосподиня• вчера в 22:05
Ответ дляAn-47ca
Теж є вогнища.
Ну то йдіть до невролога,їй спиномозкову пункцію робили,аналізи в Німеччину відправляли.

Г@Л@В@ломка• вчера в 22:06
Ответ дляAn-47ca
Теж є вогнища.
МРТ головного мозку з контрастом робили? Вогнища накопичують контраст?
автор An-47ca • вчера в 22:06
Все на купу.Відчуття погіршення після сидіння біль у куприку то є то проходить зліва .
Котогосподиня• вчера в 22:06
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я не памʼятаю,вогнища ж різні.Там пункція головне
автор An-47ca • вчера в 22:08
Ответ дляКотогосподиня
Ні, не знаю до кого звернутися. Я з маленького міста і посилають один до одного.
Котогосподиня• вчера в 22:09
Ответ дляAn-47ca
В область до невролога.А там будуть дивитися.Ми теж з райцентру,але і в Київ ідемо.
Г@Л@В@ломка• вчера в 22:11
Ответ дляAn-47ca
Скільки вам років? Нетримання газів і калу, це єдині симптоми? Чи буває у вас таке, що терпнуть руки або ноги? Сильне погіршення зору в останній час?
Алина-1240• вчера в 22:11
К неврологу автор бегом..гиблое дело..
автор An-47ca • вчера в 22:13
Так, саме це мене найбільше і бентежить. У нашій області думки лікарів дуже різняться, і я поки не отримала узгоджених рекомендацій. Складається враження, що мені потрібно пройти комплексну оцінку: консультацію невролога, нейрохірурга та ревматолога, а також виконати якісне МРТ за правильним протоколом. Хотілося б, щоб усі результати розглядалися разом, а не окремо, тому що зараз кожен спеціаліст висловлює свою версію, але єдиного висновку немає.
автор An-47ca • вчера в 22:13
Чи проктолога.
автор An-47ca • вчера в 22:18
Ответ дляГ@Л@В@ломка
44 р так після сидіння терпне нога.

автор An-47ca • вчера в 22:20
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Робила в 22 році не накопичували контраст але протокол обстеження був на гіпофіз можливо пропустили або не було стільки мілких осадів.
автор An-47ca • вчера в 22:23
Ответ дляАлина-1240
К неврологу автор бегом..гиблое дело..
МРТ потрібно на 3 Тесла чи підходить в оберіг? Раніше там робила але 1,5т.
Алина-1240• вчера в 22:23
Ответ дляAn-47ca
Миография сфинктеров.
Г@Л@В@ломка• вчера в 22:24
Ответ дляAn-47ca
44 р так після сидіння терпне нога.
При розсіяному склерозі руки ноги терпнуть не через сидіння, а без всякої зовнішньої причини. Як правило, розсіяний склероз дебютує раніше 40.

Вас невролог оглядав? При розсіяному склерозі там є певні ознаки, які невролог бачить вже при огляді, коли стукає вам молоточком по рукам і ногам, і просить виконати відповідні вправи.

Якщо невролог бачить підстави, то направляє вас на МРТ головного мозку і/ або хребта з контрастом
Алина-1240• вчера в 22:24
Ответ дляAn-47ca
Оно в ядре онуфа чет не то
автор An-47ca • вчера в 22:25
Ответ дляАлина-1240
Миография сфинктеров.
Де можна зробити?
Алина-1240• вчера в 22:25
Ответ дляAn-47ca
Де можна зробити?
Не наю. Гуглите где миография
автор An-47ca • вчера в 22:26
Ответ дляАлина-1240
Не наю. Гуглите где миография
Мені невролог направив шукати на НЕМГ ніде не роблять, не знайшла.
автор An-47ca • вчера в 22:28
Ответ дляАлина-1240
Оно в ядре онуфа чет не то
Я не поняла.
Алина-1240• вчера в 22:28
Ответ дляAn-47ca
Я не поняла.
С ядром онуфа говорю чет сталось
Маргарита и Мастер• вчера в 22:30
Ответ дляAn-47ca
ЕНМГ? Таке гуглиться, в Києві принаймні.
А по темі, автор, нажаль нічим не допоможу.