Помогалочка• вчера в 15:56

Мужа выволокли из супермаркета, когда он за хлебом пошёл

И больше его никто не видел.
Это были люди в военной форме
Как его найти?
lilul990• вчера в 17:35
Ответ дляДелайКак_Я
Їх тримають на підвалах? Таке було питання.
Фсбешники і шоб на підвалі не тримали?. У полон такі попадали. Вони всі пішли по повістці. Мало хто наважується на сзч. Фсбшники гратись не будуть

lilul990• вчера в 17:36
Ответ дляДелайКак_Я
Заградотряди також норма? Мотиваційні війська. Де ще це практикують? В які країні світу?
Ну це вже російська пропаганда
ДелайКак_Я• вчера в 17:37
Ответ дляlilul990
Вам це особисто відомо, з яких джерел? Ви зараз перебуваєте на росії?
Викликаю на дебати• вчера в 17:37
Ответ дляДелайКак_Я
На раше
lilul990• вчера в 17:37
Ответ дляДелайКак_Я
Особисто відомо з джерел про які вам знати не обов´язково.
ДелайКак_Я• вчера в 17:38
Ответ дляlilul990
Ну це вже російська пропаганда
Ну да, про яку говорить в інтерв´ю наш військовий. ви ще багато цікавого дізнаєтесь найближчим часом
ДелайКак_Я• вчера в 17:38
Ответ дляlilul990
Ага...це не аргумент.
lilul990• вчера в 17:39
Ответ дляДелайКак_Я
Те шо можуть розказувати якісь військові... всюди треба розбиратись. Шо там було, хто напився чи злісно не виконував накази, не тримав дисципліну і біжить до журналістів жалуватись

З усім треба розбиратись а не розносити брєд по інтернету
lilul990• вчера в 17:40
Ответ дляДелайКак_Я
Ага...це не аргумент.
Те шо ви не вірите, цього факту ніяк не відміняє

ДелайКак_Я• вчера в 17:40
Ответ дляlilul990

Ви ж розносите брєд. Нормально, думаєте що хтось в нього ще вірить.
lilul990• вчера в 17:40
Ответ дляДелайКак_Я
У вас все брєд шо не співзвучне з рос пропагандою
ДелайКак_Я• вчера в 17:42
Ответ дляlilul990
Рос пропаганда замінувала скелю, в тилу? Чи може рос пропаганда вбила двох братів в тилу? А бусифікація також рос пропаганда? В Вишневе також рос пропаганда? А дощ іде?
Викликаю на дебати• вчера в 17:41
Ответ дляДелайКак_Я
То что на раше это есть вы не верите, а что у нас так аж бегом, шо ж вы палитесь так .
ДелайКак_Я• вчера в 17:44
Ответ дляВикликаю на дебати
Я не живу на росії, я живу в Україні і бачу на власні очі що відбувається. Я схильна вірити очам і вухам.
lilul990• вчера в 17:43
Ответ дляДелайКак_Я
Це повинна розслідувати воєнна прокуратура а не розносити бабки на лавці. Ви не знаєте всіх обставин. Якшо кожен встрєчний поперечний буде дискредитувати армію... то нашо вона потрібна?
Викликаю на дебати• вчера в 17:44
Ответ дляДелайКак_Я
Видите только то что рождает ваше воображение.
ДелайКак_Я• вчера в 17:48
Ответ дляlilul990
А для вас всі окрім прокуратури, бабки на лавці? За вашою тезою журналістики як такої не існує. Статистики не існує, свідків також? Вам що прокуратура скаже, те правда? Ви її наділяєте особливими повноваженнями? Як Господу вірите? А давайте вірити лише одному єдиному лідеру сучасності. Як ким чин ину. Головне дурнею голову не забивати.
ДелайКак_Я• вчера в 17:47
Ответ дляВикликаю на дебати
Ви не в собі, чи може ви в матриці?
lilul990• вчера в 17:47
Ответ дляДелайКак_Я
Пойміть, ви не родились в ідеальній державі, в ідеальному світі, ідеальних армій ніде нема.

Всюди є булінг, дідовщина а в деяких американських підрозділах спец призначення є негласно узаконена дідовщина яка покликана морально готувати бійця.

В любих колективах ви стикнетеся з ієрархією, неадекватними наказами, начальниками і т.д. армія це зріз суспільства. Підіть в будь яку організацію де працюють українці і подивіться які там колективи. Чи все там гладко, на правових підставах і справедливо

Так само в армії

ДелайКак_Я• вчера в 17:49
Ответ дляlilul990

Так само в армії
Ви на один щабель поставили вбивства і дідовщину? Вам не здається що це різні речі? Чи війна все спише? Так зручно
ДелайКак_Я• вчера в 17:52
Ответ дляlilul990

Так само в армії
Доречі засідання я також дивилась і в чому звинувачує прокурор послухала. За смерть двох братів. Ви дивились засідання?
Викликаю на дебати• вчера в 17:54
Ответ дляДелайКак_Я
Это частное преступление, к чему вы его сюда тащите.
lilul990• вчера в 17:55
Ответ дляДелайКак_Я
Американські військові в іраці вбивали, насілували і знущалися над увязненими.

Це не проблема української армії. Це проблема загальнолюдська - колектив людей яким надали владу, права і зброю

В армії багато неадекватних людей. Із владою і зброєю. Багато неадекватних які штурмують посадки і роблять по нашим міркам героїчні вчинки. Але не є героями.
ДелайКак_Я• вчера в 17:57
Ответ дляВикликаю на дебати
Нікуя не приватне прєступлєніє це організована злочинна група військових і розстріл був на полігоні. Не плутайте грішне з правидним. І ще 31 не бойових смертей тільки тих що знайдено. Я тащю сюди смерті людей які загинули на службі але не на війні. Але це ж не ваші близькі вам похуй
ДелайКак_Я• вчера в 17:58
Ответ дляlilul990

Як це стосується скелі, де гинуть люди? Чому ви виправдовуєте вбивства? Хоч одну причину мені знайдіть для виправдання злочинів. Я її знаю. Ви не маєте відношення до українців і це очевидно
Дівка в намисті• вчера в 18:24
Ответ дляВсюди влазю
О, полезли ольгинские) выждали паузу и началось
Скумбрия, ты сгнила уже давным давно.. воняет знатно
lilul990• вчера в 18:28
Ответ дляДелайКак_Я
Це стосується усієї армії

Ви просто оперуєте тільки найвідомішими наративами. Дідовщина в армії була завжди

Питання треба ставити не про скелю а про саму систему
СпайдерВумен• вчера в 19:01
Ответ дляПомогалочка
Ему еще ребра сломали
Откуда инфа? Вы его уже нашли?
Бла бла бла• вчера в 20:18
Де таких слабоумних виготовляють? В прес-службу Скелі звертайтеся там він. Чого ти дурне за хлібом саме не сходило?
Анонім Завгосп• вчера в 20:20
Ответ дляПомогалочка
Ему еще ребра сломали
А он в розыске? Что в резерве+ написано?