Не соромлюсь• вчера в 20:17

На місяць у Ворохту/Яремче з Києва - варто чи ні?

Працюю віддалено, у дітей канікули. Ви б поїхали? Порахувала, то аренда будинку, дорога, їжа - десь 60тис грн на міс вийде. По-скромному, чисто прожиття, без гірських розваг.
Втомилась від обстрілів...
Пузата Хата• вчера в 20:18
Там дійсно немає війни) тому варто, якщо хочете відпочити.

Розвідка Маші• вчера в 20:18
да
тем более цена за дом шо бесплатно
Непозбувна Бентега• вчера в 20:21
Їдьте, ми теж зараз в горах
Правда ми зі Львова
Застряла• вчера в 20:20
Мы на всё лето сняли квартиру в Трускавце, очень бюджетно, тишина, лес возле дома.
Місячне Сяйво• вчера в 20:21
Якщо такі гроші є на відпочинок, і тим паче є діти, то поїхала б.
Місячне Сяйво• вчера в 20:21
Ответ дляЗастряла
Робота онлайн у всіх? Я теж так хочу...ех
Застряла• вчера в 20:22
Ответ дляМісячне Сяйво
Так я автору пишу, у неё тоже удалённо.
Головний кошак• вчера в 20:22
Только не снимайте жилье рядом с трасой
Місячне Сяйво• вчера в 20:25
Ответ дляЗастряла
Так я автору пишу, у неё тоже удалённо.
Та я зрозуміла. Ви ж написали, що на місяць зняли, значить робота позволяє, от і кажу, що класно...я теж так хочу. А ніт...зі скрипом в зубах відпускають на неповну відпустку((

Я такая - жду трамвая• вчера в 20:26
Ответ дляЗастряла
а там є якісь розваги? хочу на тиждень туди із сином підлітком.
автор Не соромлюсь • вчера в 20:28
Дякую..певно таки поїду, хоч і страшнувато, бо по-перше без чоловіка, сама в будинку буду, і машиною десь 10год за кермом туди їхати...в нас ще і 2 кота🤪тому торб повна машина на місяць очікується...
Непозбувна Бентега• вчера в 20:29
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Басейни є
Зоопарк недалеко Лімпопо
Рибалка
В Тустань можна поїхати
Отчебучкина• вчера в 20:45
А что там делать летом или в межсезонье? Вам то работать. А детям? Скукота же. Ну там подниметесь за черникой пару раз, что дальше?
Борисфенка• вчера в 20:47
Проїдьте на 50 км далі, у Верховину, там все значно дешевше, простір, гори, тиша.
Работать надо• вчера в 20:50
Ответ дляНе соромлюсь
100 відсотків вартості
Їздила також машиною але з Кропивницького.
А вже з Ворохти все поруч. І Говерла і Буковель.
Відкриваєте карту, шукаєте де поїхати поруч і все буде добре.
Застряла• вчера в 21:04
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Мы в основном плаваем в бассейне, ходим в лес, в кино тут начали ходить регулярно, очень классный кинотеатр. Экскурсии уже все объездили.
автор Не соромлюсь • вчера в 21:05
Ответ дляОтчебучкина
Відсипатись, без прокидань вночі від вибухів і здригання вікон...мабуть, це далеко від вас, тому і не знаєте що там можна робити. Я про це мрію в першу чергу😊а діти підлітки вже, вони і самі можуть гуляти ходити чи як завжди в телефонах шаритись. Різниця лише у безпечності місця.
Марічка• вчера в 21:06
Їдьте, відпочините, відновитесь
ДлинноНожка• вчера в 21:35
Автор, ми щойно приїхали з двотижневої відпустки з Шаян, Закарпаття. Ми самі з Києва. Ви собі не уявляєте, як це було нам важливо - поспати без тривог 2 тижні. І діти відпочили. Дуже раджу - їдьте на Захід, там будь де буде краще, ніж в нас:(

Все возможно• вчера в 21:49
Ответ дляЗастряла
за сколько сняли? Мы на зиму тоже будем двигать туда.
Застряла• вчера в 21:51
Ответ дляВсе возможно
17 тыс, это 2 комнаты, 68 метров.
Все возможно• вчера в 21:51
Ответ дляЗастряла
17 тыс, это 2 комнаты, 68 метров.
это обычно в долгострок
Застряла• вчера в 21:53
Ответ дляВсе возможно
это обычно в долгострок
Мы на 3 месяца сняли, плюс коммуналка. По ситуации может и продлим(.
Познакомилась здесь с людьми, перевели детей в школу, живут. За полтора месяца так привыкли к нормальной жизни, что в Киев уже не хочется(
Все возможно• вчера в 21:53
Ответ дляЗастряла
мы тоже Киев
БлинчикБезСметанки• 1 час назад
Ответ дляЗастряла
Подскажите, пожалуйста, где искали квартиру? И если отключения света будут, как там с этим зимой? Интернет нужен для работы. Я сама с сыном, Киев, тоже ищу варианты на зиму. Были в Трускавце до войны, в санатории Шахтер, очень понравилось
БлинчикБезСметанки• 1 час назад
Ответ дляНе соромлюсь
Автор, конечно ехать. Я сына стараюсь вывезти по максимуму из Киева. В горах отдохните душой, поспите нормально. На западной как в другом мире по сравнению с Киевом
Застряла• 1 час назад
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я нашла на олх, отключения света сказали по общему графику, интернет оптоволокно, работает без света (нужен павербанк для роутера).
Берите с газовым отоплением квартиру, не электро.
Сейчас сезон, а с осени явно будет выбор.