Мамин тріль• 2 часа назад

Питання по цигаркам

Попросили привезти з України в Європу якісь цигарки, на гостинець, яких немає там або вони є, але по іншому виглядають, хто розуміється на цьому, дуже потрібна ваша допомога! ДУЖЕ!!!
А вот недавно• 2 часа назад
Тю. А какие не сказали?

Борисфенка• 2 часа назад
Прима люкс з вугільним фільтром.
Царівна Жабка• 2 часа назад
А вам не сказали сколько можно провезти через конкретную границу? С этим жестко
Мочалкин блюз• 2 часа назад
Стремная идея. Купи то, не зная что
Мейк-ап форева• 2 часа назад
2 пачки на людину, ще й бажано щоб одна вже розпечатана була
интайм_не_предлагать• 2 часа назад
Ответ дляМейк-ап форева
Ничего себе ! Раньше можно было блок на человека .
Губи з філером• 2 часа назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Вже років 10 так
Десь так, але...• 2 часа назад
Ответ дляГуби з філером
Вже років 10 так
Подорожували до війни і блок цигарок для себе спокійно везла в Європу і це років 6 назад було. Перший раз чую про 2 пачки зараз.
Прочитала вже, що то до поляків так. В Румунію і Молдову - 1 блок
интайм_не_предлагать• 2 часа назад
Ответ дляДесь так, але...
Да вот и я тоже. В 2019 в Мюнхен летели , два блока на двоих без вопросов . Надо будет поискать информацию официальную ...

Десь так, але...• 2 часа назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Вище написала. То якщо наземним транспортом і до пшеків. Літаком можна блок і в інші країни наземним теж
интайм_не_предлагать• 2 часа назад
Ответ дляДесь так, але...
Через Польшу не еду)))) разорюсь на сигаретах .
Спасибо, что предупредили .
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Зараз так само, тільки літаки не літають.
Наземним транспортом 2 пачки на людину.
Засомневаю• 1 час назад
Marvel с вишней. Таких в Европе нигде нет.
Они пахнут вишней и на вкус вишня